Dorostenky

  • Hráčky dorosteneckého věku (ročníky 2002 až 2004) nastupují v sezoně 2019/2020 v 2. lize starších dorostenek. I v této sezoně pokračuje velmi úzká spolupráce s týmem DHK Baník Most, odkud k nám některé hráčky přestoupily a některé u nás hostují. Naopak do 1. dorostenecké ligy hostují u Černých Andělů naše Kristýna Königová, Šárka Kapusniaková, Tereza Michalcová a Klára Tesařová.

  • Tým je veden trenérskou trojicí Vladimír König, Peter Sabadka a Václav Rampa. Tréninky probíhají společně s týmem žen v nové sportovní hale Milana Prokeše.

PONDĚLÍ

18:00 - 20:00

ÚTERÝ - kondice

 

STŘEDA

18:00 - 20:00

ČTVRTEK

18:00 - 20:00

PÁTEK

18:00 - 20:00

 

  • Trénink je zaměřen na házenkářské herní činnosti a pro všestrannost je pravidelně doplňován kondičním, posilovacím a relaxačním cvičením.

  • V létním prázdninovém období hráčky absolvovují měsíční přípravu a v zimě týdenní soustředění.

  • Družstvo se aktivně zúčastňuje 2. ligy starších dorostenek řízené Českým svazem házené. V průběhu roku se také účastní turnajů ve své kategorii.

Horní řada zleva: Václav Rampa - odpovědný vedoucí, Petra Kucíková, Klára Tesařová, Lada Straková, Kristýna Hejkalová, Tereza Michalcová, Zuzana Kohoutová - kondiční trenérka, Vladimír König - trenér. Dolní řada zleva: Denisa Vysloužilová, Kristýna Königová, Karolína Rampová.