Rozpis zápasů

MLADŠÍ DOROSTENKY

 

Část

Kolo

Číslo

Datum

Pořádající klub

Domácí

Hosté

Místo

2. liga mladší dorostenky - Čechy

1

XFB003

05. 09. 2020 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

Jiskra Třeboň

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

2

XFB011

12. 09. 2020 13:00

TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

Házená Kynžvart

Ledeč nad Sázavou

2. liga mladší dorostenky - Čechy

3

XFB014

19. 09. 2020 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

DHK Baník Most B

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

4

XFB024

26. 09. 2020 14:00

Spartak Příbram

Spartak Příbram

Házená Kynžvart

Příbram VII

2. liga mladší dorostenky - Čechy

5

XFB025

10. 10. 2020 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

Sokol Písek B

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

6

XFB036

18. 10. 2020 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

HK Slavia VŠ Plzeň

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

7

XFB038

24. 10. 2020 14:00

Házená Mělník

Házená Mělník

Házená Kynžvart

Mělník

2. liga mladší dorostenky - Čechy

8

XFB047

31. 10. 2020 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

TJ Slavoj Tachov, z.s. 

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

9

XFB051

08. 11. 2020 13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

Házená Kynžvart

Pardubice

2. liga mladší dorostenky - Čechy

10

XFB058

14. 11. 2020 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

TJ Astra

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

11

XFB064

21. 11. 2020 14:00

TJ Sokol Kobylisy II.

TJ Sokol Kobylisy II.

Házená Kynžvart

Praha 10

2. liga mladší dorostenky - Čechy

12

XFB069

06. 02. 2021 15:00

Jiskra Třeboň

Jiskra Třeboň

Házená Kynžvart

Třeboň

2. liga mladší dorostenky - Čechy

13

XFB077

13. 02. 2021 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

14

XFB080

21. 02. 2021 10:00

DHK Baník Most

DHK Baník Most B

Házená Kynžvart

Most

2. liga mladší dorostenky - Čechy

15

XFB090

06. 03. 2021 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

Spartak Příbram

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

16

XFB091

14. 03. 2021 11:00

Sokol Písek

Sokol Písek B

Házená Kynžvart

Písek

2. liga mladší dorostenky - Čechy

17

XFB102

28. 03. 2021 16:00

HK Slavia VŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

Házená Kynžvart

 

2. liga mladší dorostenky - Čechy

18

XFB104

10. 04. 2021 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

Házená Mělník

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

19

XFB113

24. 04. 2021 18:00

TJ Slavoj Tachov, z.s. 

TJ Slavoj Tachov, z.s. 

Házená Kynžvart

Tachov

2. liga mladší dorostenky - Čechy

20

XFB117

01. 05. 2021 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

DHK Pardubice

Lázně Kynžvart

2. liga mladší dorostenky - Čechy

21

XFB124

08. 05. 2021 18:00

TJ Astra

TJ Astra

Házená Kynžvart

Praha 10

2. liga mladší dorostenky - Čechy

22

XFB130

15. 05. 2021 12:00

Házená Kynžvart

Házená Kynžvart

TJ Sokol Kobylisy II.

Lázně Kynžvart

 

STARŠÍ DOROSTENKY

 
Část Kolo Číslo Datum Pořádající klub Domácí Hosté Místo
2. liga starší dorostenky 1 XDB001 05. 09. 2020 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart Sokol Vršovice Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 3 XDB009 19. 09. 2020 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart TJ Sokol Velké Meziříčí Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 4 XDB016 27. 09. 2020 12:00 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice Házená Kynžvart Otrokovice
2. liga starší dorostenky 6 XDB024 17. 10. 2020 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart Jiskra Havlíčkův Brod Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 7 XDB025 24. 10. 2020 17:00 Házená Mělník Házená Mělník Házená Kynžvart Mělník
2. liga starší dorostenky 8 XDB031 31. 10. 2020 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart DHK Slavoj Žirovnice Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 9 XDB034 08. 11. 2020 15:00 DHK Pardubice DHK Pardubice Házená Kynžvart Pardubice
2. liga starší dorostenky 10 XDB039 14. 11. 2020 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart 1. SC Bohumín 98´ Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 11 XDB044 21. 11. 2020 14:00 SK Žeravice SK Žeravice Házená Kynžvart Přerov XII - Žeravice
2. liga starší dorostenky 12 XDB046 07. 02. 2021 18:00 Sokol Vršovice Sokol Vršovice Házená Kynžvart Praha 10
2. liga starší dorostenky 14 XDB054 20. 02. 2021 11:00 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí Házená Kynžvart Velké Meziříčí
2. liga starší dorostenky 15 XDB061 06. 03. 2021 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart TJ Jiskra Otrokovice Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 17 XDB069 28. 03. 2021 10:00 Jiskra Havl.Brod Jiskra Havlíčkův Brod Házená Kynžvart Havlíčkův Brod
2. liga starší dorostenky 18 XDB070 10. 04. 2021 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart Házená Mělník Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 19 XDB076 24. 04. 2021 18:00 DHK Slavoj Žirovnice DHK Slavoj Žirovnice Házená Kynžvart Žirovnice
2. liga starší dorostenky 20 XDB079 01. 05. 2021 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart DHK Pardubice Lázně Kynžvart
2. liga starší dorostenky 21 XDB084 08. 05. 2021 11:30 1. SC Bohumín 98’ 1. SC Bohumín 98´ Házená Kynžvart Bohumín
2. liga starší dorostenky 22 XDB089 15. 05. 2021 16:00 Házená Kynžvart Házená Kynžvart SK Žeravice Lázně Kynžvart