Rozlosování zápasů

HLASUJTE DO 7.6.2019 PRO SPORTOVNÍ HALU MILANA PROKEŠE V ANKETĚ STAVBA ROKU KARLOVARSKÉHO KRAJE ZDE!

 

Kompletní rozlosování všech zápasů ke stažení níže nebo k nahlédnutí zde

  1. hřiště ASFALT - areál TJ
  2. hřiště HALA - areál TJ
  3. hřiště LÁZNĚ MINI - areál Léčebných lázní
  4. hřiště ŠKOLA - školní areál 

 

Rozlosování zápasů nadstavbové části - sobota 8.6.2019/neděle 9.6.2019

 
  1. hřiště ASFALT - areál TJ
  2. hřiště HALA - areál TJ
  3. hřiště MINI - areál Léčebných lázní
  4. hřiště ŠKOLA - školní areál 

 

Detailní rozpis utkání domácích družstev

 

PÁTEK 7.6.2019

 
kateg. od do domácí  hosté hřiště
MINI A 8:00 8:21 LÁZNĚ KYNŽVART A DHK Slavoj Žirovnice Lázně
MLŽ B 8:00 8:27 LÁZNĚ KYNŽVART HK Chomutov Asfalt
STŽ B 8:00 8:27 LÁZNĚ KYNŽVART TJ Spartak Příbram Hala
MINI B 10:24 10:45 TJ Sokol Písek LÁZNĚ KYNŽVART B Lázně
MINI A 11:12 11:33 SHK Kunovice LÁZNĚ KYNŽVART A Lázně
MLŽ B 11:12 11:39 LÁZNĚ KYNŽVART TJ Sokol Písek Asfalt
STŽ B 12:16 12:43 LÁZNĚ KYNŽVART Sokol Kobylisy II Škola
MINI B 13:12 13:33 Handball club Milevsko LÁZNĚ KYNŽVART B Lázně
MLŽ B 13:52 14:19 Háčko Veselí LÁZNĚ KYNŽVART Škola
MINI A 14:24 14:45 DHK PARDUBICE LÁZNĚ KYNŽVART A Lázně
STŽ B 14:56 15:23 HK Spartak Ústí  LÁZNĚ KYNŽVART Hala
MINI B 16:00 16:21 LÁZNĚ KYNŽVART B DHC Plzeň Lázně
MLŽ B 17:20 17:47 DHK Slavoj Žirovnice LÁZNĚ KYNŽVART Asfalt
MINI A 18:24 18:45 Sokol Kobylisy II LÁZNĚ KYNŽVART A Lázně
STŽ B 18:56 19:25 LÁZNĚ KYNŽVART TJ Sokol Písek A Hala
MINI B 19:12 19:33 LÁZNĚ KYNŽVART B HBC Strakonice 1921 Lázně

SOBOTA 8.6.2019

 
STŽ B 8:00 8:27 Sokol Vršovice LÁZNĚ KYNŽVART Hala
MINI A 9:12 9:33 LÁZNĚ KYNŽVART A HK Slavia VŠ Plzeň Lázně
MLŽ B 9:36 10:03 LÁZNĚ KYNŽVART HK Slavia VŠ Plzeň Škola
MINI B 10:24 10:45 LÁZNĚ KYNŽVART B TJ Turnov Lázně
MINI A 11:12 11:33 LÁZNĚ KYNŽVART A HC HÁJE PRAHA Lázně
STŽ B 11:12 11:39 LÁZNĚ KYNŽVART Baník Most Škola
MLŽ B 12:48 13:15 LÁZNĚ KYNŽVART Baník Most A Asfalt
STŽ B 13:52 14:19 DHK PARDUBICE LÁZNĚ KYNŽVART Hala
MINI A 14:24 14:45 LÁZNĚ KYNŽVART A Baník Most Lázně
MINI B 15:12 15:33 FK Hvězda Cheb LÁZNĚ KYNŽVART B Lázně
MLŽ B 16:00 16:27 DHK PARDUBICE LÁZNĚ KYNŽVART Škola