Jak to celé proběhlo?

Za normálních okolností by od dnešní dne - čtvrtek 11.6.2020 do neděle 14.6.2020 bylo naše město o tisícovku obyvatel bohatší. Probíhal by totiž XLV. Kynžvartského poháru - Memoriálu Milana Prokeše 2020, který by byl zároveň oslavou 50 let házené v Lázních Kynžvart. Osud tomu ale chtěl a zamíchal kartami tak, že nám nevadí aktuálně ani ten strašný liják, protože žádné turnajové hřiště nezmáčí. Turnaj v pravém slova smyslu se neodehraje. Stejně jako mnoho dalších sportovních akcí, i my jsme byli nuceni s pokorou a s ohledem na zdraví všech účastníků přistoupit k zrušení letošního ročníku. O tři dny plné zábavy a sportu tak připravíme i naše fanoušky a velkou řadu vždy skvělých dobrovolníků, ale věříme, že o to víc se k nám budete těšit na další ročník 2021, který se uskuteční ve dnech 4.6. - 6.6.2021.

Nebyli bychom to my, kdybysme složili zbraně úplně. Proto v sobotu 13.6.2020 od 9:00 do 13:30 hodin proběhne alespoň symbolický přátelský turnaj čtyř týmů mladších žákyň (více si můžete přečíst zde, v článku najdete odkazy na bohatou fotogalerii) a následovat bude od 15:30 hodin přátelské trenérské utkání, kdy se proti sobě postaví domácí trenéři a naši hosté v podobě trenérů ostatních klubů (více si můžete přečíst zde, v článku najdete odkazy na bohatou fotogalerii). Vše bude probíhat ve sportovní hale Milana Prokeše, kde však nebude zajištěné občerstvení a případní diváci budou muset dodržovat předepsaná hygienická opatření. Program tedy neprobíhá za zavřenými dveřmi, ale jsme opatrní. Následné trenérské posezení v restauraci Penzionu nad halou bude probíhat v režimu uzavřené společnosti. Děkujeme za pochopení.

Věříme a doufáme, že podobný článek píšeme poprvé a naposledy. Do budoucnosti hledíme pozitivně a už teď křičíme do světa: VRÁTILI JSME SE SILNĚJŠÍ!!! Díky, že jste s námi!