AKTUALITA: Kristýna Königová talent roku 2018

19.03.2019 09:33

Při příležitosti vyhlašování nejlepších sportovců Mariánskolázeňska za rok 2018 byla oceněna naše Kristýna Königová jako talent roku 2018. Dekorování proběhlo v rámci plesu sportovců dne 16.3.2019 v hotelu Continental v Mariánských Lázní. Ten pořádal Město Mariánské Lázně a Správa městských sportovišť Mariánské Lázně. 

Kristýna je hráčkou našeho dorosteneckého týmu hrajícího 2. dorosteneckou ligu, kde je zároveň aktuálně 3. nejlepší střelkyní.  Hostuje také v 1. lize mladších dorostenek DHK Baník Most a je členkou reprezentačního týmu ČR dorostenek. Momentálně je Kristýna na reprezentačním srazu v Kutné Hoře a čeká ji mezinárodní turnaj v Rumunsku. Více podrobností najdete na webových stránkách svazu.

Kristýně gratulujeme! Ocenění je ve správných rukou, protože svým přístupem je bezesporu vzorem pro ostatní hráčky. Díky za skvělou reprezentaci našeho klubu!

V rámci reprezentační pauzy v kategorii žen je také spolu reprezentační tým juniorek, jehož součástí je Bára Tesařová, odchovankyně kynžvartské házené, která momentálně nastupuje v týmech DHK Baník Most včetně nejvyšší ženské soutěže MOL liga a v našem týmu žen příležitostně hostuje. Juniorky jsou na reprezentačním kempu v Břvích a následně pojedou na turnaj do Ruska, kde je prověří absolutní evropské špičky. Detailní informace si můžete přečíst na webových stránkách svazu. Báro, skvělé, jen tak dál, držíme palce ať se daří!