AKTUALITA: Kynžvartský pohár - Memoriál Milana Prokeše 2016 jde do svého finále

04.06.2016 22:35

Při doznívajících tonech zpěváka Sebastiana se zpracovávají průběžné výsledky po dvou odehraných dnech. S napětím všichni očekáváme závěrečný hrací den, který bude jistě zajímavý až do svého konce.

Minižákyně a starší žákyně čeká dohrání posledních zápasů v základní skupině a následně bude odehrán nadstavbový zápas o konečné umístění. Horkým favoritem na vítezství je v kategorii minižákyň Sokol Písek, naopak mezi staršími žákyněmi dominuje moravské družstvo HK Hodonín vedené Antonínem Střelcem. U mladších žákyň vzhledem k velkému počtu přihlášených týmů byl pořadateli zvolen systém každý s každým bez nadstavbových utkání. Podle dosavadních výsledků to vypadá, že o cenné zlato budou bojovat týmy HBC Strakonice 1921 a na mapě sousedící Sokol Písek "A" versus moravský tým obhajující loňský zisk Putovního poháru SHK Velká nad Veličkou. Ve hře je také nejlepší domácí tým mladších žákyň HC CheLK, proto neváhejte a přijďte naše děvčata podpořit. Přehled jednotlivých zápasů k shlédnutí zde. Finálový zápas v kategorii minižákyň začne v 13:12 na spodním asfaltovém hřišti a ihned po jeho skončení následuje finálový zápas starších žákyň na tomtéž místě, a to od 13:36.

Slavnostní závěrečný ceremoniál za účasti prezidenta ČSH Radka Bendla je naplánován na 14:40 hodin!

Všem držíme palce, ať si turnaj užijí v radosti a pohodě až do konce. Ať se nám vyhýbají veškerá zranění a počasí už je jen slunečné!

Průběžné výsledky po dvou odehraných dnech jsou ke stažení zde.

Fotogalerii k turnaji najdete zde.