AKTUALITA: Lázeňská školní liga miniházené se opět roztáčí

31.01.2018 11:31

Rok 2018 běží v plném proudu, všechny naše kategorie už se aktivně zapojili do turnajových klání a teď nastává ten pravý čas pro další turnaj Lázeňské školní ligy miniházené. Ta bude odehrána v tělocvičně bývalých kasáren v Klimentově, a to ve středu 7.2.2018 netradičně v dopolední a odpolední části za účasti všech šesti základních škol.

Rozpis utkání ke stažení zde

Detailní informace ke školní lize najdete na následujícím odkazu našich webových stránek a odkazu svazových webových stránek.

Bohatá fotogalerie z uplynulých turnajů je k dispozici zde, poslední článek uvěřejněný na svazovém webu zde.

 

Na závěr pár statistických čísel: 

  • v rámci tohoto turnaje odehrajeme 105. utkání školního roku 2017/2018. V předešlém roce jsme odehráli celkem 150 zápasů
  • do turnajů se do současné doby zapojilo víc jak 350 dětí, což je úctyhodná porce aktivně sportujících dětí, kteří se díky tomuto projektu zvedli ze židlí a od tabletů a začali se hýbat
Velké díky patří zejména učitelům všech základních škol, kteří se do projektu zapojili, ale také dobrovolníkům z řad našich trenérů, kteří při každém turnaji ochotně pomáhají s jeho organizací!
 
Zároveň děkujeme za finanční příspěvky na pořádání turnajů Českému svazu házené, obcím Drmoul, Velká Hleďsebe, Dolní Žandov a městu Lázně Kynžvart.