AKTUALITA: Letní soustředění a příměstské tábory finišují

27.08.2020 08:23

Svět se vrací do normálu. Nebo možná svět se pokouší vracet do normálu! A my s ním! Letní přípravu proto všechny naše házenkářky začaly podle plánu a až na pot a drobné šrámy, si ji určitě užily víc než kdy jindy. Kolektiv, parta a energie z ní čerpající všem dlouhé týdny chyběla. Proto jsme i v letošním roce mezi sebe přibrali dvě skupiny částečně "neházenkářských" dětí v rámci letních příměstských táborů, které ale jakoby s námi fungovali už léta. Červencový týden je dávno za námi, ale dozvuky z pozitivní atmosféry máme stále v sobě. Aktuálně probíhá srpnový týden určený nejen pro naše minižákyně a ani tady není o zábavu nouze.

Začali jsme pozvolna seznamováním a dopolední všestranným sportováním na venkovních hřištích zakončených indiánským během ke Třem medvědům. Odpolední část už patřila víc tréninku ve sportovní hale a po dlouhé době jsme se vrátili k míči. I ti, kteří ho spíš ovládají kopačkou než rukou, si s ním ale hravě poradili, klobouk dolů. V úterý byla na programu "návštěva" Dance Studia Wanted a kulaté nesmysly jsme vyměnili za poskakování na trampolínkách. Děkujeme za inspirativní hodinku, jsme rádi, že to všichni ve zdraví přečkali:-) 

Míče jsme se nezbavili na dlouho! Hned odpoledne jsme začali oprašovat naše házenkářské dovednosti a bylo to fajn. Aby toho nebylo málo, ve středu byl na programu výšlap na nejvyšší bod Slavkovského lesa Lesný a ještě před obědem jsme stihli dostat do nohou 9 kilometrů. Odpolední halové aktivity byly pak zaměřeny na koordinaci a reakční rychlost. Týden se láme a pomalu ale jistě jdeme do finále. Pro odlehčení v rámci čtvrtečního dopoledne po tříkilometrovém výběhu přišla na řadu projížďka na kočáře taženém koňmi a motivační účast na tréninku ženského týmu, který se připravuje na start v 1. lize žen, jehož součástí je několik reprezentantek ČR. To co jsme okoukali, se pokusíme předvést v odpoledním tréninku v hale a během zítřejších tréninků do sebe určitě ještě kus házenkářského umění dostaneme.

Děkujeme osazenstvu Penzionu nad halou za pravidelný přísun energie v podání obědů, které jsme dopňovali vydatnými svačinami. 

Bohatá fotogalerie včetně videí je k shlédnutí zde.

Přejeme všem ten nejlepší vstup do nového školního roku 2020/2021! Zároveň Vás zveme na naše pravidelné tréninky, jejichž rozpis najdete u jednotlivých kategorií. Začínáme v úterý 1.9.2020. Začátečníci se můžou přijít podívat kterékoliv úterý a čtvrtek od 15:45 hodin do sportovní haly Milana Prokeše. Žádný strach, sebou tenisky a pití, a směle s námi můžete cokoliv vyzkoušet. Těšíme se na Vás!!!