AKTUALITA: Máme ve svých řadách dvě nové budoucí reprezentantky ČR

14.03.2018 21:09

 

Český svaz házené pořádá ve dnech 22. - 24.3.2018 minikemp talentovaných hráček ročníku narození 2002 a 2003, který se uskuteční v sportovním areálu Břve, Praha Hostivice. Pozvánku z rukou manažera mládežnických reprezentací a talentované mládeže ČSH Mgr. Jiřího Tkadlece obdrželo 20 vybraných hráček z Čech na základě svých dlouhodobých výkonů včetně své účasti na celostátním kempu házenkářských nadějí, který proběhl v lednu letošního roce v Nymburku. 

Mezi pozvanými hráčkami nechybí zástupkyně kynžvartské házené, a to hned ve dvojím podání. Kempu se zúčastní Kristýna Königová a Klára Tesařová! Oběma patří velká gratulace stejně tak jako trenérům, kteří mají na jejich výkonnosti lví podíl! Všichni budeme oběma držet palce, aby se zařadily mezi další hráčky z oddílu TJ Sokol Lázně Kynžvart, které v minulosti  měly tu čest reprezentovat ČR. Aktuálně má své pevné místo v reprezentačním týmu dorostenek  Veronika Dvořáková hájící v současné době klubové barvy nejúspěšnějšího seniorského ženského týmu DHK Baník Most. 

 

 

 

 

 

 

 

Cílem projektu MINIKEMPY talentovaných hráčů / hráček je pracovat s talentovanými jedinci po období, než se stanou reprezentanty dorosteneckých týmů ČR (repre hráčky do 17 let, repre hráči do 18 let). Reprezentační tým dorostenek (W_17), který bude tvořen hráčkami ročníku 2002 a 2003 bude oficiálně ustanoven v červnu 2018.