AKTUALITA: Mladší žákyně zakončily rok 2019 na domácí palubovce

18.12.2019 13:39

Pouze dvanáct hráček muselo v neděli 15.12.19 zvládnout herní náplň dvou týmů v turnaji soutěže Plzeňské oblasti, který probíhal v naší sportovní hale Milana PROKEŠE. Dle rozlosování se naše hráčky utkaly střídavě s DHC Plzeň „A“ a s DHC Plzeň „B“ prakticky dvoukolově. Všechny naše hráčky náročnou úlohu zvládly skvěle, snažily se jak v osobní obraně, schoot outech i při vlastní hře. Do hry vnášely svou kreativitu, bojovaly, hrály rychle, a i když některé povedené akce neskončily zrovna brankou, vysloužily si potlesk přihlížejících. Za to, jak neděly zvládly, jim patří velké poděkování. Po skončení turnaje bylo naplánováno malé posezení s trenéry mládeže, kterého jsem se nemohl zúčastnit, a za to se ještě jednou omlouvám, ale dle mých informací proběhlo skvěle, a i zde byly k vidění dobré výkony. Já už bych opět jen závěrem poděkoval všem našim svěřenkyním, mým parťákům z realizačního týmu, kteří jsou opravdu skvělý a všem těm, kteří nás v naší činnosti podporují. Na čtvrtek 19. 12. 2019 od 17:00 hodin je připraveno poslední tradiční vánoční setkání naší oddílové mládeže a jejich rodičů v naší sportovní hale, abychom společně zakončili naši snahu v roce 2019 a po kýženém volnu a šťastném prožití svátků Vánočních společně a ještě s větší vervou vykročili do roku 2020. Ještě jednou děkuji všem.     

Jména hráček, které v neděli zvládly náplň dvou týmů: Adéla NOVÁKOVÁ, Štěpánka KUFFNEROVÁ, Barbora SVÁTOVÁ, Nikol ALAXINOVÁ, Tereza JANDOVÁ, Eliška SOUKUPOVÁ, Jana PUŽOVÁ, Evelína MARTÍNKOVÁ, Eliška PODLEZLOVÁ, Kateřina JEŽKOVÁ, Tereza GÁBOROVÁ a Kristýna MACHÁČKOVÁ.                                     

Vedoucí týmu: Alena SVÁTOVÁ. Trenéři: Jiří MARŠÍK a Irena SOUKUPOVÁ. Asistent: Petr SALAJKA.      

Jiří MARŠÍK – trenér mládeže

Fotogalerie k shlédnutí zde.