AKTUALITA: Podpořme naše partnery - AR OKENNÍ TECHNIKA S.R.O., VEOLIA ENERGIE, A.S.

22.04.2020 15:58

Současnost nám přinesla zvláštní období, kdy bylo nutné pozastavit téměř všechny aktivity včetně těch našich sportovních. Čas jakoby se zastavil a pravděpodobně to tak mělo být. Otevřela se nám ale možnost na hlubší přemýšlení a na "splácení účtů"! Nastává nejlepší doba podpořit ty, co dlouhé roky ochotně podporují nás! Naše aktivity, činnost, naše sny! Bez našich partnerů by nebylo možné budovat, rozšiřovat, ale vlastně ani smysluplně pracovat! Pojďte i vy s námi sdílet informace o těch, kteří se budou potřebovat z této situace co nejrychleji oklepat, aby se ještě silnější vrátili do svých standardů! Stejně tak jako my! 

DĚKUJEME VÁM! VAŠÍ PODPORY SI VELMI VÁŽÍME!

Stavím, stavíš, stavíme... Stavebnictví nás provází všemi směry a současnost nesmí tento obor zpomalit. Realizace investic je pro společnost důležitá stejně tak, jako pro nás naši partneři. Další z řady, které bychom Vám nyní rádi představili, je AR OKENNÍ TECHNIKA S.R.O.. Společnost, kde prim hraje hlavně zákazník. Více než slevu očekávejte prvotřídní výrobek a dokonalou montáž a spolehlivý servis. Důraz je kladen hlavně na detail, dlouholeté zkušenosti a znalosti. Tyto přednosti spolu s používáním vysoce kvalitních vstupních komponentů jsou zárukou, že zákazníci obdrží ten nejlepší výrobek s dlouhodobou zárukou kvality. AR OKENNÍ TECHNIKA S.R.O. je spolehlivý dodavatel dveří, oken a bohatého příslušenství včetně stínící techniky a různých zabezpečovací ch systémů. 

 

Jedna ze společností koncernu VEOLIA je Veolia Energie Mariánské Lázně, která je výrobcem a dodavatelem tepla pro více než 3 300 domácností ve městě Mariánské Lázně a řadu zákazníků z lázeňského, zdravotnického a hotelového sektoru. Patří mezi ně například Nemocnice Mariánské Lázně. Skupina Veolia Energie v České republice působí ale také v Moravskoslezském, Olomouckém, Středočeském, Jihočeském a celém Karlovarském kraji stejně tako jako v Praze, a to prostřednictvím osmi společností. Sítě tepla i chladu provozované skupinou Veolia pomáhají naplňovat každodenní potřeby zákazníků a soustřeďují v sobě mnohé výhody: stálý přehled nad energetickými výdaji, snížení znečištění ovzduší atd. Veolia jakožto jednička mezi provozovateli tepelných sítí v Evropě je schopna reagovat i na ty nejnáročnější požadavky zákazníků v zemích s chladným podnebím včetně České republiky. Nadační fond VEOLIA dlouhodobě podporuje i projekty jiných organizací, nejvýznamnější z nich je kampaň: Ukliďme Česko, ukliďme svět.