AKTUALITA: Podpořme naše partnery - Město Lázně Kynžvart, Karlovarský kraj a další

18.04.2020 12:51

Současnost nám přinesla zvláštní období, kdy bylo nutné pozastavit téměř všechny aktivity včetně těch našich sportovních. Čas jakoby se zastavil a pravděpodobně to tak mělo být. Otevřela se nám ale možnost na hlubší přemýšlení a na "splácení účtů"! Nastává nejlepší doba podpořit ty, co dlouhé roky ochotně podporují nás! Naše aktivity, činnost, naše sny! Bez našich partnerů by nebylo možné budovat, rozšiřovat, ale vlastně ani smysluplně pracovat! Pojďte i vy s námi sdílet informace o těch, kteří se budou potřebovat z této situace co nejrychleji oklepat, aby se ještě silnější vrátili do svých standardů! Stejně tak jako my! 

DĚKUJEME VÁM! VAŠÍ PODPORY SI VELMI VÁŽÍME!

V této nelehké situaci je nutné podpořit, a to zejména v rámci cestovního ruchu, také naše domovské Město Lázně Kynžvart, které je naším dlouhodobým podporovatelem. Zájem zastupitelů o naše akce a činnost stoupá, jejich podpora se rozrůstá a my jsme rádi, že můžeme společně vzájemně smysluplně spolupracovat. Veškeré naše aktivity směřují k velmi dobré a hrdé propagaci nejen města Lázně Kynžvart, ale celého Karlovarského kraje, kde se nacházíme. Největší základní stavební kámen této oblasti je lázeňství, které v dnešní době také velmi utrpělo. Proto jakmile to bude možné, neváhejte a přijeďte své volné chvíle strávit k nám na samotný západní cíp České republiky.

Dominantou města Lázně Kynžvart je Zámek Kynžvart, který je jednou z deseti evropských památek s prestižmím označením Evropské dědictví. Zámek Kynžvart je obklopen nejen krásným parkem, ale nachází se zde i Golf Club Kynžvart, s nímž také často spolupracujeme. V rámci Oslav sportu města Lázně Kynžvart v roce 2019 si zde místní pažit vyzkoušel i Antonín Panenka. Příroda v okolí města Lázní Kynžvart je krásná. Proto ji také lidé rádi a znovu vyhledávají. V lesních komplexech nad městem Lázně Kynžvart směrem k Sokolovu můžete jít celé hodiny, aniž bychom potkali člověka. Můžete tu nerušeně obdivovat jedinečné geologické a mineralogické výtvory přírody, či krásnou vrchovištní květenu, rašeliniště i daleký výhled do kraje. 

Na západním svahu je položená lázeňská čtvrť Léčebných lázní Lázně Kynžvart, jehož léčba je založena na dlouhodobě ověřených léčebných účincích zdejších zcela ojedinělých klimatických podmínek v kombinaci s využíváním jedinečných minerálních vod, balneologickými procedurami, rehabilitací, vodoléčbou a dalšími moderními léčebnými metodami. Léčebné lázně poskytují profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace. Je možné využít pobyty všeho druhu. Také naši sportovci využívají bohatých služeb Léčebných lázní a můžeme je jen a jen doporučit.

Karlovarský kraj, další z našich dlouhodobých partnerů, nabízí četná turistická střediska a různé sportovní areály včetně sportovní haly Milana Prokeše, které dávají možnost prožít dovolenou aktivně prakticky po celý rok. Najdete zde ideální podmínky také pro Vaše sportovní soustředění, školu v přírodě nebo teambuilding. Neváhejte a pošlete nám Vaši poptávku a my Vám vypracujeme nabídku na  míru podle Vašich přání a potřeb. Velmi úzce spolupracujeme s Penzionem nad halou, který se nachází v bezprostřední blízkosti sportovního areálu Lázně Kynžvart. Skvěle zmapované turistické cílě v Karlovarské kraji najdete na webu Živý kraj.