AKTUALITA: Podpořme naše partnery - EUTIT s.r.o.!

06.04.2020 17:29

Současnost nám přinesla zvláštní období, kdy bylo nutné pozastavit téměř všechny aktivity včetně těch našich sportovních. Čas jakoby se zastavil a pravděpodobně to tak mělo být. Otevřela se nám ale možnost na hlubší přemýšlení a na "splácení účtů"! Nastává nejlepší doba podpořit ty, co dlouhé roky ochotně podporují nás! Naše aktivity, činnost, naše sny! Bez našich partnerů by nebylo možné budovat, rozšiřovat, ale vlastně ani smysluplně pracovat! Pojďte i vy s námi sdílet informace o těch, kteří se budou potřebovat z této situace co nejrychleji oklepat, aby se ještě silnější vrátili do svých standardů! Stejně tak jako my! 

DĚKUJEME VÁM! VAŠÍ PODPORY SI VELMI VÁŽÍME!

Společnost EUTIT, největší světový výrobce odlitků z taveného čediče, se pyšní titulem Vodafone Firma roku 2019 Karlovarského kraje.

Typickým výrobkem pro EUTIT je dlažba, která může být použita do vnitřních i venkovních prostor ve spoustě variant. Pravdou ale je, že EUTIT se nezastaví před ničím! Jakýkoliv požadavek je výzva, která posouvá společnost dál! Příkladem může být putovní čedičová kopačka Antonína Panenky nebo speciální dárky zde vyrobené pro vzácné hosty Oslav sportu města Lázně Kynžvart v roce 2019 - Kateřina Neumannová si od nás odvezla čedičové náušnice, Antonín Panenka, Karol Dobiáš a Jozef Golonka zase čedičové manžetové knoflíčky.

 

 

ČESKÁ SPOLEČNOST

SPOLEHLIVOST

ORIGINALITA

KVALITA