AKTUALITA: Pohodová atmosféra Kynžvartského poháru 2018

08.06.2018 19:17

Tři dny, čtyři hřiště, tři věkové kategorie, čtyřicejedna dívčích házenkářských týmů, dvěstě utkání, osmset nadšených účastníků, sto skvělých a ochotných dobrovolníků, dvacettři rozhodčích - představujeme několik základních čísel XLIII. Kynžvartského poháru - IV. Memoriálu Milana Prokeše, který je v těchto dnech hrán ve městě Lázně Kynžvart na samém západním cípu ČR. Městě, které má něco kolem 1500 obyvatel, z toho však něco kolem stovky malých sportovců. Bez nadsázky se u nás momentálně nachází nevětší koncentrace malých házenkářek a jejich fanoušků. 

Plníme si naše sny, ale pro pořadatelským tým to znamená odvést poctivou práci nejen po tyto tři dny. Záleží na detailech, je důležité aby byli všichni spokojení, dbáme na to, aby čas strávený  u nás byl nezapomenutelný. Zápas střídá zápas, napětí prolíná zábava na doprovodných atrakcí "Hry bez hranic", čeká nás hudební večer  v doprovodu kapely Babahed, zítra bude večerní program naopak věnován dětem, kdy se všichni dostatečně odreagují na diskotéce pod širým nebem s laserovou show zakončenou ohňostrojem. Na nudu není skutečně čas, špatná nálada sem nepatří, prostě jedeme na pohodové vlně:-)

Ozdobou dnešního dne bylo slavnostní zahájení turnaje, kdy si všechny týmy převzaly od pořadatelů tradiční sladkou odměnu v podobě koláčů z pekařství Tritia. V tento slavnostní okamžik pronesl několik slov také radní Karlovarského kraje Ing. Jaroslav Bradáč, který zastupuje jednoho z našich stabilních turnajových partnerů. Nástup jednotlivých družstev si užili také naši nejmenší sportovci z házenkářské a fotbalové přípravky, při pohledu na ně nezůstalo nejedno oko suché. 

Kam až pořadatelé dokáží se svými aktivitami zajít? Nechte se překvapit:-) V loňském roce se ze dvou hřišť staly jako zázrakem tři. V tom letošním už máme díky Léčebným lázním Lázně Kynžvart hrací hřiště čtyři, navíc v krásném prostředí. Je lepší odměna než již první přihlášené týmy na XLIV. KYP 2019?:-) 

KYNŽVART ŽIJE! HÁZENÁ HRAJE PRIM! PŘIJĎTE MEZI NÁS!