AKTUALITA: Pololetní turnaj jde do svého finále!

02.02.2019 20:32

Máme za sebou dva kompletní hrací dny a v nich 48 odehraných utkání ve dvou věkových kategoriích. VI. Pololetní turnaj hraný v nové sportovní hale Milana Prokeše jde do svého finále. Zítra na každý tým čeká poslední zápas, ve kterém se pokusí ještě získat v tabulce co nejlepší postavení. Začínáme v 9:00! Neváhejte a přijďte nás podpořit. Odměnou Vám bude skvělý sportovní zážitek a určitě budete odcházet s dobrou náladou:-)

Tabulce mladších žákyň po dvou dnech vévodí HBC Strakonice 1921 s jednou remizou proti DHK Baník Most A. O stříbrnou pozici se dělí FK Hvězda Cheb s jednou prohrou a jednou remizou a DHK Baník Most A se stejnou bodovou ztrátou.I tento souboj je na programu zítřejšího dne. Nenechte si to ujít!

U starších žákyň se zatím s náskokem jediného bodu na vítězné pozici drží rovněž tým HBC Strakonice 1921, který v turnaji nepoznal porážku a na svém kontě má zatím jen jeden remizovaný zápas s DHC Slavia Praha. Na druhé příčce se usadila FK Hvězda Cheb, která podlehla o jediný gol právě strakonickým strakám.Třetí pozice patří DHK Baník Most, tyto dva týmy však čeká zítra vzájemný souboj, který může ještě zamíchat konečným pořadí.