AKTUALITA: Přepisujeme dějiny kynžvartského sportu!

27.11.2018 12:01

Máme za sebou téměř polovinu herní části sezony 2018/2019. V ligových soutěžích zastoupují TJ Sokol Lázně Kynžvart hned ve dva týmy, a to v rámci soutěží ČSH - 2. liga mladší dorostenky a 2. liga ženy. Další naše tři hráčky Kristýna Königová, Klára Tesařová a Tereza Michalcová nastupují ještě také v 1. lize mladších dorostenek v týmu Černých andělů DHK Baník Most, kde se jim velmi daří a přispívají tak k momentální stříbrné pozici svého hostujícího týmu v tabulce.

Mladší dorostenky si v 2.lize aktuálně drží 5. příčku, kdy získaly 10 bodů po pěti výhrách a třech prohraných utkáních. O případném posunu v tabulce rozhodne zejména utkání o následujícím víkendu. V sobotu 1.12.2018 od 14:00 se v rámci Slavnostního zahájení provozu sportovní haly utkáme s týmem HC Plzeň, který se momentálně nachází na 4. pozici tabulky. Náš tým se v ligové soutěži objevil letos poprvé a je více než úspěšný. Od pomyslných medailových pozic nás dělí jen odstup 2 bodů! Navíc v rámci individuálních statistik se Kristýna Königová drží na 3. místě v tabulce nejúspěšnějších střelkyň.

Devět kol má také odehrána 2. liga žen. V posledním utkání o uplynulém víkendu jsme bohužel po drobných peripetiích na cestě podlehli našemu soupeři z Českých Budějovic skorem 20:29. Náš tým tak zaujímá 7. příčku v tabulce s dvěma výhrami, jednou remízou a pěti utkáními, které bohužel nevyzněli v náš prospěch. Stejně jako dorostenky i ženy odehrají svůj další zápas v rámci Slavnostního zahájení provozu sportovní haly v sobotu 1.12.2018 od 16:00 hodin. Čeká je nelehký soupeř z Tachova, kterému se v letošní sezoně velmi daří a pevně se usadil na stříbrné pozici dlouhodobé tabulky. Své zastoupení máme i tady v rámci individuálních statistik, a to Aničku Schneiderovou, která se pohybuje mezi první desítkou nejlepších střelkyň.

Mládežnické kategorie zastupují v rámci soutěžních akcí PKSH týmy přípravky, mini žákyň, kde se výsledky jednotlivých utkání nesledují a dále pak týmy mladších žákyň a starších žákyň

Nejmladší kategorie přípravka celodenní slavnostní program Zahájení provozu sportovní haly začne svým soutěžním turnajem.

 

Rozpis zápasů:

Minižákyně víkendovou akci naopak v neděli svým soutěžním turnajem zakončí.

 

Rozpis zápasů:

 

Jsme velmi rádi, že jste s námi, podporujete naši činnost a naše aktivity, které směrují zejména k jedinému cíli, a to aby děti a mládež sportovali a učili se správným životním prioritám.

My bojujeme za Vás, za naše společné sny a jsme hrdí, že můžeme reprezentovat naše město nejen po celé České republice, ale také v zahraničí!

DÍKY VŠEM!

Přijďte si s námi odpočinout a načerpat energii a pozitivní náladu při velkých oslavách kynžvartského sportu, které se uskuteční v rámci Slavnostního zahájení provozu sportovní haly tento víkend 1.12. - 2.12.2018. Každý je vítán! Čeká na Vás celodenní sportovně-kulturní program s řadou zajímavých hostů. Slavnostní přípitek všech přítomných se uskuteční v sobotu 1.12.2018 v 13:50 hodin. Následují již zmiňovaná sportovní utkání, která budou doprovázená dalším programem.

 

Hala slouží všem! Nebojte se nás na cokoliv zeptat!