AKTUALITA ROKU: Kynžvartský pohár - Memoriál Milana Prokeše získal Cenu české házené 2016!!!

28.11.2016 20:12

Dovolte nám se s Vámi podělit o radost, která momentálně hýbe našimi házenkářskými příznivci. Tradiční turnaj Kynžvartský pohár - Memoriál Milana Prokeše, který byl letos odehrán již po 41., získal na Galavečeru házené ve velké konkurenci Cenu české házené 2016!! Ocenění přebírali z rukou prezidenta Českého svazu házené Radka Bendla a primátorky Karlovarského kraje Mgr. Jany Vildumetzové ředitel turnaje Vladimír König spolu s Danielou Radovou a Jaroslavem Prokešem. Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v rámci mezinárodního turnaje "O štít města Chebu" v KC Svoboda tento pátek 25.11.2016. Záznam z předávání cen byl k vidění na ČT4 Sport během přímého přenosu reprezentačního utkání žen ČR - Norsko.

Velké poděkování a zásluhu na tomto ocenění mají zejména všichni naši partneři a sponzoři, celý organizační tým spolu s početnou skupinou dobrovolníků, ale samozřejmě také všichni účastníci, kteří na turnaji vždy vytvoří skvělou sportovní atmosféru.

Přenést pocity z daného okamžiku by bylo velmi těžké. Převládala neskutečná radost, hrdost, zadostiučinění, ale také odpovědnost do dalších let! Po převzetí ceny se strhla lavina velmi povzbudivých gratulací v sále, ale také zvenčí. To vše jen podtrhlo tuto jedinečnou atmosféru, na kterou se nezapomíná. Ocitli jsme se skutečně v té nejlepší společnosti české házené!

Další informace najdete v článku na webu ČSH.

Věřte, že přípravy dalšího ročníku se pomalu rozjíždějí a těšíme se na Vás 9. - 11.6.2017!!!!