AKTUALITA: Společně a efektivně prožitá část jarních prázdnin našich starších žákyň

03.03.2020 16:19

Sedm tréninkových jednotek s bohatou náplní a zaměřením prožilo čtrnáct mladých hráček Házené Kynžvart na třídenním prázdninovém soustředění ve dnech 25.2. až 27. 2. 2020, a to převážně v domácím prostředí sportovní haly Milana Prokeše. Jednu tréninkovou jednotku vedla mimo jiné také Žaklina MIRKOVIČ, brankařka prvoligového „A“ týmu žen a další její současný trenér pan Peter SABADKA. Oběma patří velké poděkování, a to nejen mé, ale i samotných děvčat, bylo to opravdu velice přínosné a inspirativní. 

Ale nejen trénování a dril se vešel do tří společně strávených dní. Díky vstřícnému přístupu vedení oddílu jsme mohli a stihli navštívit i Aquaforum ve Františkových Lázních a já měl při této příležitosti možnost splnit svůj druhý úkol z prohrané sázky, pohostit děvčata v cukrárně. Velkou zásluhu na tom, že měly hráčky stále dostatek energie, měl náš oddílový kuchař Ferry, jehož kuchyně je opravdu skvělá, a i já mohl prožívat okamžiky štěstí nad plným talířem. S plnou zodpovědností vám mohu říct, že z těchto tří dní mám opravdu skvělý pocit a věřím, že spokojenost vládne i u našich svěřenkyň. Fotodokumentace, určitě napoví, jak tato společně prožitá část prázdnin probíhala. 

Já už jen opravdu poděkuji ještě jednou vedení oddílu, za podmínky, které byly opravdu skvělé. Parťákovi Petrovi SOBOTÍKOVI, který byl s námi po celou dobu, a hlavně mě hodně pomáhal. Při závěrečném hodnocení jsem děvčatům vystřihl hlubokou poklonu a poděkování, všechny byly opravdu suprové, a i ty nejmladší nás velice mile překvapily. Věřím, že si ještě užily zbytek prázdnin a v pondělí opět pokračujeme v našem snažení. Ještě jednou děkuji všem.

Jiří MARŠÍK – trenér mládeže Házená Kynžvart