AKTUALITA: SPORTOVNÍ HALA MILANA PROKEŠE NOMINOVÁNA NA STAVBU ROKU KARLOVARSKÉHO KRAJE

15.05.2019 18:11

Velký sen se stal skutečností! Sportovní hala Milana Prokeše je pro menší město jakým Lázně Kynžvart bezesporu jsou velkolepým projektem, který budí pozornost široko daleko. I proto byla její realizace zařazena do ankety "Stavba karlovarského kraje 2019"! Neváhejte a podpořte nás v hlasování na webu soutěže. Veřejné internetové hlasování probíhá zde: https://www.stavbykarlovarska.cz/…/novostavba-sportovni-haly… , a to v období od 15. 5. do 7. 6. 2019. Děkujeme Vám:-)

Soutěž má za cíl, na základě hlasování odborné poroty i veřejnosti, vybrat nejlepší stavby bez omezení jejich charakteru a účelu, které byly zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let od 1. 1. 2016 až 20. 4. 2019. Záštitu nad soutěží převzala hejtmanka Karlovarského kraje, Mgr. Jana Vildumetzová, a primátorka města Karlovy Vary, Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA. V rámci ankety budou vyhlášeny nejlepší stavby vybrané odbornou porotou a vítěz veřejné internetové ankety. Samostatně bude udělena cena hejtmanky Karlovarského kraje, cena primátorky města Karlovy Vary a cena časopisu Stavebnictví. Průběh soutěže »

 

Nejlepší stavby, včetně těch vítězných, budou 7. 6. 2019 představeny na společenském večeru Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje. O prezentaci staveb »