AKTUALITA: Starší žákyně Házené Kynžvart před domácím publikem

05.10.2020 09:11

Ani dnes 4.10.2020 naše sportovní hala nezela prázdnotou, protože v ní měla pokračování oblastní soutěž Plzeňského kraje pro starší žákyně. Přestože k nám do Lázní Kynžvart dorazilo pět týmů, čekali na nás dnes pouze dva soupeři. Prvním byl tým SVŠ Plzeň a druhým FK Hvězda Cheb. Naše hráčky patřící do této kategorie byly doplněny o hráčky patřící o kategorii níže tedy do žaček mladších. Dnes dostaly příležitost další hráčky, které nestartovaly v Tachově, proto aby jich co nejvíc mohlo nasbírat cenné herní zkušenosti proti vyspělejším a kvalitnějším soupeřům. 

Dovolte mi pár slov závěrem: „Stejně jako v předchozím kole v Tachově, tak i dnes, ty mladší svou hrou krásně zapadly do hry svých starších spoluhráček. Ve druhém zápase dokonce dostaly možnost se jako jedna lajna odprezentovat na palubovce po celý druhý poločas a velice lichotivé pro nás je, že svým přístupem, bojovností a nasazením dokázaly udržet standard našeho herního projevu na velice přijatelné úrovni. Dobrou práci odvedly i obě naše brankařky, které se blýskly dohromady šestnácti skvělými zákroky. Jsem rád, že se i dnes téměř všechny naše hráčky zapsaly do střelecké listiny, a té které se to dnes i přes všechny její střelecké příležitosti nepodařilo, se to zcela zajisté podaří příště. V samotném závěru už jen poděkování našim hráčkám, realizačnímu týmu, všem, kteří se podíleli na organizaci a hladkém průběhu dnešního turnaje. Dík patří také třem mladým děvčatům s píšťalkou a v neposlední řadě všem přihlížejícím, kteří dokázali z hlediště ocenit potleskem každou povedenou akci mladých hráček ze všech týmů“.

Sestava a počet vstřelených branek: Andrea BUCHTOVÁ a Eliška SOUKUPOVÁ - brankařky, Markéta KONIGOVÁ – 1, Tereza JANDOVÁ – 2, Eliška PODLEZLOVÁ – 1, Daniela KRÁLÍKOVÁ – 3, Nina SALAJKOVÁ, Natálie SOBOTÍKOVÁ – 2, Jana PUŽOVÁ – 5, Anna BÍLÁ – 2, Barbora SVÁTOVÁ – 1, Klára BLAHUTOVÁ – 5, Claudie RAMPOVÁ – 8, Daniela MORÁVKOVÁ – 5.

Vedoucí týmu: Lenka VOHÁNKOVÁ. Trenér: Jiří MARŠÍK. Asistent trenéra: Petr SOBOTÍK a Josef VOHANKA. Týmový fotograf: Miluše LIŠKOVÁ.  

Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Průběh jednotlivých utkání k shlédnutí zde.

Jiří MARŠÍK – trenér mládeže Házená Kynžvart