AKTUALITA: Vracíme se na sportoviště - plnohodnotné tréninky začínají 11.5.2020!

02.05.2020 18:53

Svět se pomalu a jistě vrací do normálu a s ním také my a naše sportovní aktivity. V souladu s uvolňováním vládních opatření jsme se k tréninkům pozvolně v omezeném režimu vraceli již nějakou dobu. Počínaje dnem 11.5.2020 za předpokladu nezhoršení se epidemiologické situace je možné se vrátit k aktivitám, na které jsme byli zvyklý před 12.3.2020. Využívat je pak možné venkovní i vnitřní sportoviště, ovšem při dodržování zvláštních hygienických opatření. Zároveň upozorňujeme, že v areálu TJ Sokol Lázně Kynžvart probíhají práce na rekonstrukci nového travnatého sportoviště, proto je na místě zvýšená opatrnost.

Konec vysádávání doma, konec samoty! Vracíme se k tomu co máme rádi, a to je náš kolektiv! Je nutné si ale uvědomit, že rizika trvají a proto věříme, že v případě jakýchkoliv zdravotních komplikací budeme všichni maximálně ohleduplní. Zdraví je věc, kterou nelze nahardit!

Tréninkový plán bude od 11.5.2020 zachován dle původního harmonogramu u všech kategorií. Zatím vyčkáváme na vyjádření k možnosti využívat tělocvičnu ZŠ, kde probíhali tréninky v úterý pro mladší a starší žákyně, ve čtvrtek pro minižákyně a v úterý a ve čtvrtek pro nejmladší kategorie přípravka. Pro tyto tréninky budeme zatím využívat venkovní tartanové hřiště u ZŠ. Další informace doplníme po vyjádření vedení ZŠ.

Sezona 2019/2020 byla ve všech úrovních anulována. O to s větší chutí vyhlížíme vstup do sezony nové 2020/2021. Jakmile budou vypsány soutěže Plzeňského krajského svazu házené budou do nich přihlášeny naše kompletní mládežnické týmy v kategorii přípravka 4+1, minižákyně 4+1 a 6+1, mladší žákyně a starší žákyně. V tuto chvíli byla také odeslána předběžná přihláška do ligových soutěží Českého svazu házené - oddíly Házené Kynžvart by se měly účastnit 2. ligy mladších dorostenek, 2. ligy starších dorostenek a vrcholem pyramidy je 1. liga žen - nejvyšší tuzemská házenkářská soutěž.