AKTUALITA: Výsledky Vršovice handball cup 2017

11.09.2017 16:06

O uplynulém víkendu bojovaly naše mladší a starší žákyně na V. ročníku Vršovice handball cup 2017, který se uskutečnil na třech hřištích v pražských Vršovicích. Turnaj byl pro naše hráčky první herní přípravou před sezonou a pomalu ale jistě vyplouvaly na povrch jednotlivé silné a slabé stránky obou týmů. Mladší žákyně nakonec obsadily 8. místo z celkového počtu 11 účastníků, když si z turnaje odvezly tři výhry, tři remízy a až na vysoké prohry s Jindřichovým Hradcem a Pískem, kteří skončily na medilových pozicích, ve výsledcích najdeme také těsnou prohru o gol se stříbrnými Strakonicemi. Starší žákyně rozdělené do dvou skupin v základní části obsadil 5. místo a následně se v nadstavbě dostaly na celkové 10. místo z 18 týmů. Škoda dvou těsných proher s oběma družstvy Písku a remízy s Olomoucí.

Díky všem za skvělou reprezentaci našeho oddílu! Je stále na čem pracovat a o tom to je:-) Úsměvy na tvářích nemizí, prohry sice bolí, mnohdy i nespravedlnost, ale každý takový moment nás posílí a posouvá o kousek dál, a to nejen na hřišti, ale v životě vůbec! Vrchol házenkářského umění máme daleko před sebou a přibližujeme se k němu krůček po krůčku a věříme, že jdeme tím správným směrem. Jsme hrdí na to, že jste s námi!!!!