AKTUALITA: Pořádáme pátý ročník Příměstských sportovních táborů

20.07.2020 13:11

Když je srdce na pravé místě, není co řešit! A to u našich lidí najdete ať se podíváte, kam se podíváte! Je to také důvod, proč prim u nás hrají děti a všemožné aktivity, které pro ně pravidelně během celého roku s láskou připravujeme. 

Přípravy jsou pečlivé a dlouhé a odměna v podobě spokojených a unavených dětí, které odložili mobily a tablety, vždy pro všechny zúčastněné stojí za to. Během ulynulého týdnu se sešlo 30 dětí, z toho jen několik málo jsme znali ze svých oddílů. Zbytek byl pro nás velkou neznámou stejně tak jako my pro ně. Ale! Vše si sedlo jak mělo! Skvěle šlapala sjednaná doprava, která pravidelně každý den sváží děti do a z tábora, výborné jídlo nám denně připravovalo osazenstvo restaurace Penzionu nad halou. Bez jediné chybičky proběhly animační programy - kouzelník, hasičská show, prohlídka Zámku Kynžvart a nebo oblíbené projížďky kočárem s koňmi. Na letošní ročník se nám podařilo posílit dospělé osazenstvo, které tak během týdne neztrácelo síly a dětem se věnovalo na plný plyn. Zdárně jim sekundovaly naše hráčky z juniorských kategorií, které plnily svěřené úkoly jak nejlépe jim síly stačily. A že to není běžná věc, si asi dovedeme představit všichni.

 

Nejlépe za vše hovoří naše velmi bohatá fotogalerie a krásná videa, která jsme pro Vás průběžně připravovali. Jsou vzpomínkou nejen pro Vaše děti a Vás, ale také pro nás. Každý jeden z účastníků nám přirostl k srdci a věříme, že každému jsme do života dali alespoň střípeček něčeho dobrého. 

Naše cesty se rozešli, s některými se určitě časem zase zkříží, víte kde nás najít a víte co od nás čekat.

Velké díky všem, kteří se na týdenních aktivitách podíleli a velké díky dobrovolnému svazku obcí Mariánskolázeňsko, které nám pomohlo dosáhnout na zajímavý dotační titul z EU a naše možnosti jsou tak velmi široké. 

Krásný zbytek léta a prázdnin přeje celý realizační tým:-)

 

SLEDUJTE NÁS:

https://www.facebook.com/sportovnihalamilanaprokese/

https://www.facebook.com/primestskytaborhazenakynzvart/

https://www.instagram.com/hazenakynzvart/

https://www.hazena-kynzvart.cz/

https://hazenakynzvart.rajce.idnes.cz/

https://sportkynzvart.cz/