AKTUALITA: Zimní soustředění, den druhý...

18.02.2019 19:52

Máme za sebou další úspěšný den nabitý pestrým programem a opět prosvícený sluníčkem. Dopolední lyžovačku vystřídala odpolední procházka s tradičním spíše neoblíbeným cílem, a to místní rozhlednou, ze které se naopak velmi dobře vrací zpátky dolů, protože trasa vede po sáňkařské dráze. A nedostatkem sněhu tady opravdu netrpíme:-) Stejně tak přísunem jídla, které je víc než skvělé:-)

Letošním nejmladší účastníkem je Mikulášek (3 roky) a nejstaršími házenkářkami jsou naše tři dorostenky (15 let), které jsou už jednou nohou na druhém břehu v řadách dospěláků. Proto mají celý týden svůj specifický režim vyplněný určenými úkoly, které plní a pomáhají tak k bezproblémovému chodu celého týdne.

Dnes jsme opět do tajů snowboardu zasvětili tři nová děvčata a po dvoudenní školičce zítra na velký svah odchází i poslední lyžařka. Držíme palce, Adélka je z lyží nadšená. Tak teď už jen ten Mikulášek:-)

Bohužel jsme dnes museli poslat domů jednoho maroda, ale nic se neděje, podobných příležitostí bude ještě dost a dost. Nino, ať jsi brzy fit!

Nikomu se nestýská, nikdo není smutný a nikdo nebrečí, děti jsou v pohodě a přes jejich zvýšené decibeli si to užívá i dospělá část osazenstva. Další den před námi, fotogalerii doplněnou o dnešní zážitky najdete zde.