AKTUALITA: Zimní soustředění den třetí a čtvrtý...

19.02.2019 17:53

Jedeme dál! Dnes pokořily Plešivec už všichni, do školičky se aktivně zapojil i Miukulášek, jinak máme plný tým lyžařek - házenkářek:-) Radost se koukat jak se po sjezdovkách prohání "blešinec" v žlutých a červených rozlišovácích, mávají na sebe, zdraví se a jsou v pohodě.

Jak spolu všichni vzájemně spolupracují, dokázaly naše týmy při úterní odpolední hře. Ta zaujmula skutečně všechny. Cílem bylo postavit co nejvyšší "těleso" z polštářových povlaků naplněných sněhem. Ten nám během úterního dne bohužel trochu ztěžknul, takže zdánlivě snadný úkol byl nakonec trochu oříškem. Všechny se daného zadání zhostily se skvělým elánem a hlavou plnou nápadů. Na vytvořená díla se můžete podívat zde. Ve středu následovali na tom stejném místě soutěže zejména se zapojením běhu a fyzičky.

Letošní pobyt jsme ozvláštnili speciální soutěží "vyseď si své kuře":-) Každý tým dostal jedno syrové vajíčko se speciálním názvem (Eduard, Dušan, Václav Dobrosrdečný, Izák, Alojz, Eliáš), a to musí opatrovat ve dne v noci, na lyžích nebo v posteli. Po dvou dnech už mají šanci na výhru jen dva týmy:-) Jak to dopadne?

Kdo se v tomto roce o Vaše děti vlastně stará? V týmu dospěláků najdete Vláďu, Zuzku, Dádu, Tomáše, Irču, Láďu, Petra, Pepu, Honzu, Jirku, Lenku a Pavla a Mílu, náš tým průběžně doplňují Venca, Anička, Standa, Lenka, Zuzka Petra a Petr. Nesmíme zapomenout na šefkuchaře Frantu:-)

Zítra se nám láme týden, děti jsou stále plni sil a elánu, dospěláci poctivěji doplňují energii a všichni si to skvěle užíváme:-)