AKTUALITA: Zpravodajství z hor - 2. den

04.02.2017 19:36

Druhý den našeho zimního soustředění se pomalu chýlí ke konci. Byl to den plný sněhu, který jsme si užili nejen na lyžích, ale také na bobech, lopatách a vůbec všem co bylo při ruce:-) Ze sněhu jsme taky tvořili - vše najdete v bohaté fotogalerii, kterou naleznete zde a je pravidelně doplňována.

Ranní vstávání, i když docela brzké, proběhlo bez problémů stejně jako snídaně a příprava na svah. Nikdo nepřišel pozdě, nikdo nic nezapomněl:-) Rozděleni do několika skupin jsme obsadili téměř celý Plešivec. Lyžařská školka pod vedením Vládi připravovala naše začátečníky na velký kopec, ostatní rozděleni do několika skupin brázdili všechny dostupné a otevření sjezdovky. Ty, co tu jsou s námi poprvé, byli příjemně překvapeni, Plešivec skutečně nabízí bohaté vyžití a několik sjezdových tras, které vám nedovolí nudit se. Aby nebylo o překvapení nouze, těsně před odjezdem nám svezl záchranářský skutr z kopce dolů Páju Schleissů. Podle fotek, kde jí úsměv jen září, si svoji významnou chvilku patřičně užívala a v náručí pohledného záchranáře byla dopravena až do našeho auta:-) Odpoledne už řádila s ostatními na sněhu:-)

Zatím jediný moment, kdy se na naše svěřenkyně trochu mračíme, je při jídle, protože v kufrech jsou stále ještě sladké zásoby z domova a na výborné jídlo od Františka pak už nezbývá tolik místa. Ale týden bude dlouhý a sil bude potřeba dost a dost, takže věříme, že i tady nakonec najdeme shodu.

Čeká nás večeře, první týmový kvíz pod vedením týmu Lamek a nakonec zasloužený odpočinek. Zítra ráno opět vyrážíme na svah, tentokrát už i s několika začátečníky ze školičky, tak nám držte palce a myslete na nás. O všem vás budeme zase podrobně informovat.

Máme se skvěleeeeeeeeeeeeeeeeee a domů se nám nechceeeeeeeeeeeeee!!!