AKTUALITA: Zpravodajství z hor - 3. den

05.02.2017 17:46

Dopolední lyžování už je pro nás klasikou. Dneska nám ale bohužel počasí moc nepřálo, mlha před námi, mlha za námi.... Všichni jsou ale bez výjimky ukáznění a na svahu plní naše pokyny do puntíku. Ze školičky se k nám dnes přidali další tři lyžaři, takže naše zastoupení na kopci bylo zase o něco silnější. Vypadá to, že ve středu už budeme komplet, což je zásluha hlavního lyžařského "instruktora" Vládi! Dnešní speciální dík patří našemu řidiči autobusu, který s úsměvem na tváři zastal pečovatelskou službu u nejmladšího člena zájezdu - Mikuláška:-)

V penzionu nás čekal vynikající oběd, který vystřídal polední odpočinek a po svačince jsme vyrazili zase na sáňkařskou dráhu. Modrá obloha jakoby všem dodala nové síly a jezdilo se jak o život... Malý s velkými, menší s těmi nejmenšími:-) Úsměvy zářily na všechny strany, a to zas vžilo síly do žil všem dospělákům! Právě proto jsme tady, právě proto to děláme a baví nás to! Občas je samozřejmě potřeba zahnat stesk po rodičích, ale to je správné, spousta holek je tady úplně poprvé, a tak se s atmosférou teprve sžívají. Věříme, že v pátek se nakonec nebude chtít nikomu domů!

Od dnešního dne má dospělácké osazenstvo posilu v podobě mosteckého mládežnického trenéra Jirky Maršíka, který je již naším tradičním hostem.

Nedělní službu drží družstvo "A je to!", kteří si pečlivě připravují večerní kvíz. Kuchyň jede na plné obrátky, upéct 250 kusů palačinek chce pořádnou trpělivost, provoněný je celý penzion, všem se sbíhají sliny:-) Snad konečně budou vylízané talíře a kuchař bude po zásluze konečně odměněn:-)

Venku padá tma, všichni odpočívají před večeří a věřím, že dnes každý padne do postele ještě dřív než hodiny ukáží povinnou večerku.

Fotogalerie byla opět doplněna, podívejte se jak je nám tu fajn.

Zdravíme domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!