AKTUALITA: Zpravodajství z hor - 4. den

06.02.2017 17:57

Dnešní lyžovačka byl skvělý zážitek pro dospěláky i dětské osazenstvo. Počasí nám přálo, a tak jsme si to užívali se vším všudy. Opět se k nám připojili další dva nové talenty ze školičky a kopce zdolávali bez strachu a s úsměvem na rtech.

Děti máme rozděleny do 6 skupin - nejstarší a nejzkušenější lyžují už samostatně, další dvě zkušenější skupinky obhospodařují vždy dva dospěláci (Pepča a Eva Tichoňovi a Dáda s Tomem), ti se nebojí vjet na jakoukoliv sjezdovku a terén. Následuje početná skupinka pokročilejších začátečníků s dámským trojčlenným doprovodem (Janina Petrášková, Žeňa Půžová a Anička), kteří lyžují opatrně a sbírají své větší lyžařské zkušenosti. Pátá skupinka začátečníků (pod dohledem Irči a Ládíka Soukupa) je tvořena většinou dětmi absolvujícími  dokonalou přípravu Vláďovi školičky, jezdí opatrně, ale statečně. Dospěláci se dnes při odjezdu ze sjezdovky shodli, že děti už jsou rychlejší než my a občas si na nás musí pod kopcem počkat:-) V šesté školičkové skupince nám po třech dnech na lyžích zbývají jen tři děti s jasným cílem přechodu na sjezdovku, a to už ve středu:-)

Velkou radost kuchařovi dnes udělaly doslova vylízané talíře po obědě, na kterých po rajské nezbylo téměř nic. Jen tak dál! Po poledním odpočinku následovala procházka na čerstvém vzduchu proložená průpravnými hrami a soutěžemi na sněhu, kterou jsme zakončili bobováním. Větší děvčata se vypravila znovu na sjezdovku získávat své první zkušenosti na snowboardu. O úsměvy nebyla nouze. Na tuhle zkušenost budou určitě dlouho vzpomínat:-)

Večerní program je tradiční, kvíz zajišťuje družstvo Sněhulek, následovat bude společenská hra pro všechny, kdy taky trochu potrápíme naše hlavičky.

Fotogalerie byla opět doplněna.

Šťastné a spokojené děti zdraví své smutné rodiče domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!