AKTUALITA: Zpravodajství z hor - 7. den

09.02.2017 20:41

A jdeme do finále! Už můžeme říct, že jsme letošní lyžovačku zvládli s jedinou výjimkou bez nehody, a ta jediná byla nakonec provázena veselým úsměvem a hrdým dojezdem záchranářského skútru k parkovišti. Dokonce jsme letos nevyužili ani samotku - marodku. Holky jsou prostě držáci!

Ještě před zítřejším odjezdem do svých domovů jsme si užili sváteční karnevalovou večeři, kdy se podávali královské špízy s hranolky. V jídelně by bylo bývalo nebylo slyšet nic než jen cinkání příborů, kdyby naše zpěvačky nepotřebovaly mezi sousty zpívat svou oblíbenou odrhovačku "Když byla Anička maličká...". Konec se blíží, tak je přeci potřeba využít každou společnou minutku.

Večeře byla nejen vynikající, ale taky pěkně veselá! Vedle sebe se v jednu chvíli potkal klaun s upírem, lední medvěd s včelkou Májou a Vilíkem nebo třeba sprchový kout a zubní kaz s Amorkem. Děti popustili uzdu své fantazii a dokázali si ze sebe udělat legraci. To nás těší, máme možnost jim tak předat skvělé zkušenosti do dalšího života, protože tohle se jim bude určitě nejednou hodit!

Na závěr jsme tradičně předali několik ocenění: celotýdenní bodování úklidu pokojů vyhrála nejmenší děvčata a ti větší se od nich mají co učit! Jak dlouho jim to ale vydrží?:-) Své diplomy si odnesli  čerstvý lyžaři z lyžařské školičky Vládi a také nejlepší masky - sprchový kout v podání Verči Šestákové a Kuba Petrášek alias Amorek. Vítězem celotýdenních týmových her se stalo družstvo Jednorohých bobrů ve složení Dáda/Tom, Patrik, Kristýna Č., Anička S., Petruška Š., Anička P. a Kuba. Zlaté medaile si zaslouží početný tým dospěláků - Vláďa, Peťa, Dáda, Tom, Irča, Ládík, Anička, Franta, Janča, Kuba, Pepča, Evča (doplněni o mosteckého Jirku a Lenku), kteří se celý týden neúnavně věnovali naší početné "smečce" divokých koček a několika kocourků. Všem gratulujeme!!!

Fotogalerie byla naposledy doplněna. Čeká nás už jen ranní úklid, balení a šťastnou cestu domů!

Tak zase za rok....