AKTUALITA: Zpravodajství z hor pokračování

15.02.2018 13:29

Jsme v druhé půli naší lyžařské výpravy. Je čtvrtek těsně po obědě, všude klid, z kuchyně se ozývá jen cinkot umývání nádobí. Na nohou je pouze tým, který dnes drží službu a zbytek? Odpočívá? Nedá se říct! Tyhle děti mají nekonečnou energii, která snad nemá konce. Je to mimo jiné také známka kvalitní a vyvážené stravy, kterou nám denodenně připravuje náš František za výpomoci ostatních. Dnešní čína byla prostě luxusní! Stejně tak jako dopolední lyžovačka. Všechny děti už máme na sjezdovce, i tým posledních začátečníků sjel dnes červenomodrou sjezdovku Helenu. Za to jim patří velký potlesk. Není jednoduché se z lyžařské školičky dostat až na velkou sjezdovku, překonat strach a sám sebe a dokázat si, že na to prostě mám! Máme tady prostě ty správné sportovce, kteří se nebojí výzev a jdou do všeho po hlavě, ale s rozumem! 

Dalším důkazem jsou naše tři novopečené snowboardistky - Kristýnky a Karolína, které se odvážily vyzkoušet poprvé na prkně alespoň část sjezdovky. 

Nesmíme zapomenout také na včerejší dobrodružství Páji, která se nechala ze sjezdovky svézt záchranářským skutrem s následným transportem na vyšetření do nemocnice. Verdikt? Jsme OK a dnes už Pája zase brouzdila sjezdovky Plešivce jako profík:-)

Neřádíme tradičně jen na lyžích.Ve středu jsme podnikli odpolední výlet k Vlčí jámě doprovázených krásným slunečným, ale mrazivým počasím. Dnes nás čekají odpolední aktivity pod taktovkou našich starších žákyň, které si pro týmy připravily soutěže na sněhu.

Jsme jeden tým! Čas strávený společně má smysl a o zábavu není nouze. Žijeme svůj sen a spolu s námi parta skvělých lidí!