AKTUALITA: Zpravodajství z hor závěrečná

16.02.2018 13:58

Týden na horách je pomalu za námi. Únava je znát na dětech i jejich dospěláckém doprovodu. Na penzionu je dnes po obědě opravdu ticho a klid. Jediné co se ozývá je tichý tikot nástěnných hodin, které nám odkrajují poslední společně strávený půlden. Zítra všichni naskáčí do autobusu a v poledne už sedí u oběda se svými rodiči. Bude nám smutno? Bude na co vzpomínat? Já myslím, že určitě! "Mrňata" mají dozajisté největší zážitky z úspěšného pokořování plešiveckých sjezdovek, ty starší jsou zase po právu hrdí na to, že zkrotily snowboard. "Rada starších" je určitě nejvíc šťastná za to, že jsme to všechno ve zdraví přežili:-) 

Každopádně plán na příští rok je jasný, zapište si do kalendářů termín 16. - 23.2.2019, kdy opět vyrazíme na společnou misi s jasným cílem stmelování kolektivu. Ten je pro nás nejdůležitější. Mladší se pokouší vyrovnat těm starším, berou si z nich příklad, a ty pak nemůžou zklamat! Na slzy a smutek není čas ani prostor. Táhneme za jeden provaz, jsme parta lidí, která nedělá rozdíly a ráda se podělí o svůj čas s tlupou divokých, ale správných dětí!

Díky všem, že jste tu byli s námi. Díky za Vaši pozitivní energii, která nám vytváří tu správnou pohodovou atmosféru. A zase za roooooook! Žijte s námi náš společný sen!