AKTUALITA: Zpravodajství z hor

13.02.2018 13:15

Každoroční mise zimního soustředění je v plném proudu. Všem známý Krušnohorský penzion Javor praská ve švech. 31 nadšených dětí v doprovodu 15 dospěláků, kteří jsou ochotní týden své dovolené trávit v plném nasazení s partou blech, si užívá týdenní pobyt na horách. Sjezdovky SKI areálu Plešivec jsou výborně upravené, počasí nám přeje a kolektiv má výbornou náladu. Jídlo je vynikající, po dnešním knedlu, zelu, vepřu se jen zaprášilo. Od zítřka je také pusto prázdno v lyžařské školičce, protože se všichni rychlostí blesku připravili na opravdové sjezdování. Držte palce! Co víc si přát?

Máme za sebou bobovačku, výstup na rozhlednu doplněný o plnění úkolů a tři dny na lyžích.  Pár odvážných dokonce strávilo i pár hodin na snowboardu. Dnes nás čeká fyzicky náročná odpolední příprava ve sněhu pod taktovkou našich kondičních trenérů Petra a Pepy! Večerní program bude ve slavnostním hávu, protože musíme oslavit 9-té narozeniny Barči Svátové. O zábavu nebude nouze, karaoke je připraveno, snad nás technika nezklame.

Děti jsou rozděleni do 5 týmů, první tým vystupuje jako Bábovky, druhý si zvolil svůj název jako Sněženky, třetí tým se jmenuje Skočdopole, čtvrtý tým Kaktusáci a pátý tým Broskvičky. Fantazie pracuje na plno:-)

Bohatou fotogalerii, kterou každý den aktualizujeme najdete zde.