AKTUALITA: Žijeme svůj sen!

27.03.2018 11:19

Události posledních dní nabírají na obrátkách. Pouze a jen v pozitivním slova smyslu:-) Když o tom tak přemýšlím, tak je to vlastně všechno absolutně skvělé a téměř až neuvěřitelné! Náš nejčastěji skloňovaný slogan "žijeme svůj sen" není dílo marketingové agentury, ale je to reálný pohled na věc. My opravdu žijeme svůj sen a nejkrásnější na tom je, že spolu s námi ho sdílí spousta dalších skvělých lidí. Momentálně převládají kladné emoce, krásné vzpomínky a odhlodlané plány do budoucnosti. Nezapomínáme ale na reálný pohled řízený rozumem, který nás drží při zemi a nedovolí nám létat v oblacích. 

Tak postupně. V pátek 23.3.18 sehrálo naše nově vznikající družstvo žen své první přátelské utkání. Výsledek, i když vyzněl v náš prospěch, nebyl vůbec důležitý. Mnohem větší důraz byl kladen na to, abychom si návrat na palubovky užívaly a přinesl nám radost. A to se bezesporu povedlo. I hrstka našich diváků sedících v první řadě měla na tváři neustále úsměv a celá hodinka se nesla v duchu pohody. Společně strávený čas jsme zakončili večeří a oficiálně jsme tak zahájili činnost našeho ženského týmu. Ten už se nějakou dobu tréninkově připravuje spolu se staršími žákyněmi a dorostenkami. Tým průběžně doplňují další nadšenkyně, které s házenou vyrostly, ale ze všech možných důvodu v průběhu času ukončily svou aktivní činnost. Pokud vše klapne a půjde podle plánu, rozšíříme od sezony 2018/2019 naše soutěžní aktivity nejen do dorostenecké kategorie, ale také nastoupíme v 2. lize žen.

Soupiska týmu: Bára Tesařová, Anna Schneiderová, Lucka Hlaváčková, Jiřina Bílá, Saša Havířová, Katka Cihlářová, Petra Kucíková, Anita Čučelová, Krisýna Hejkalová, Anička Petrášková a Adéla Tichoňová. Jmenujeme také ty, které se bohužel utkání nemohly zúčastnit: Lucka Houšková, Markéta Polívková, Eliška Rothová.

 

Najdete rozdíl po asi tak 25 letech?:-)

Hned vzápětí v pondělí 26.3.18 se v areálu TJ Sokol L.Kynžvart uskutečnilo slavnostní zahájení stavby budoucí sportovní haly položením základního stavebního kamene. Projekt je realizován za finanční podpory MŠMT, Karlovarského kraje, Města Lázně Kynžvart a dalších přispěvatelů. Více informací naleznete zde. Tohoto významného okamžiku se zúčastnila řada osobností z celého kraje v popředí s radním Karlovarského kraje Ing. Jaroslavem Bradáčem, starostou města L.Kynžvart Miloslavem Pernicou, zástupcem Sportovní unie Chebska Miroslavem Sabadinem, zástupci města Mariánských Lázní Ing. Jan Budkou a Luďkem Noskem a zástupkyní organizace Mariánskolázeňsko Janou Čížkovou. Dále pak při slavnostním zahájení stavby nemohli chybět zástupci zhotovitelské firmy, TJ, trenérů, rodičů a podnikatelského sektoru v popředí s panem Pavlem Dragounem a Ing. Petrem Potůčkem. Představitele mediální sféry zastupovalo TV studio Mariánské Lázně. Všem zúčastněným patří velký dík za krásná a povzbudivá slova, která byla během celé akce řečena. Pro nás, kteří pracujeme na tomto náročném projektu, je takto vyslovená podpora velmi cenná a potvrzuje jen naše přesvědčení, že budujeme něco co má smysl a svou budoucnost.