GRATULACE: Mladší žákyně obsadily na PHC 2016 krásnou 5. příčku z 54 týmů

29.03.2016 14:05

Na letošním 25. ročníku největšího házenkářského turnaje u nás Prague handball cup skončily mladší žákyně HC CheLK na úžasném 5.místě, kam se doslova probojovaly v konkurenci 54 týmů. Jejich seznam si můžete prohlédnout zde.

Družstvo ve složení Šárka Kapusniaková Jana Kašparová, Kristýna Königová, Barbora Kubátová, Kateřina Kulhánková, Kristýna Melková, Tereza Michalcová, Klára Nečekalová, Sarah Prokopová, Diana Prokopová, Karolína Rampová, Petra Spálovská, Klára Tesařová, Kristýna Tomanová pod vedením trenérského tria Petra Prokopová, Ivana Hřivnová a Martin Scheider na turnaji ani jednou neprohrál. Ve velmi vyrovnaném čtvrtfinále, kdy HC CheLK v průběhu utkání s DHC Plzeň vedl již 6:3, řádná hrací doba o postupujícím nerozhodla a následoval "rozstřel" tzv. shoot-out, který se pro náš tým bohužel stal smolně osudným. Všechny výsledky k shlédnutí zde.

Družstvo DHC Plzeň v následujícím semifinále prohrálo 5:15 s maďarským týmem Szombathelyi KKA. V boji o třetí místo také prohrálo 5:20 proti dalšímu maďarskému družstvu Bajnok DSE.

Ze všech stran však zní: "Holky, klobouk dolů, zase jste ukázaly, co ve Vás je, jste skvělý tým! Super obrana, útok i brankářka, která úžasně chytala po celý turnaj, ale také emoce, co jste měly při posledním zápase s DHC Plzeň. I přes vystavenou stopku v turnaji to byl krásný zápas, na který určitě každá z Vás dlouho nezapomene! Určitě chybělo i trochu toho pověstného štěstí." Díky trenérům, kteří hráčky podrželi, skvěle vedli a dovedli až k tomuto velkému úspěchu.

Statistiky jednotlivých hráček našeho týmu je možno prohlédnout zde.