Kristýna Königová v širší nominaci reprezentačního týmu žen na kvalifikaci MS 2021

28.03.2021 14:10

České reprezentantky se v druhé fázi kvalifikace o postup na mistrovství světa 2021, které bude letos v prosinci hostit Španělsko, utkají ve dvojzápase s týmem Švýcarska. Rozhodl o tom pondělní los ve vídeňském sídle EHF. Do širšího kádru byla nominována také naše hráčka, doposud dorostenecká a juniorská reprezentantka, sedmnáctiletá Kristýna Königová. Na akci v období 11.4. - 22.4.2021 je nominována v tuto chvíli jako náhradnice. Gratulujeme a děkujeme za skvělou propagaci házené nejen našeho oddílu, ale také celého Karlovarského kraje!

Článek s komentářem ke kvalifikačnímu utkání najdete na webu ČSH.

 

Do kvalifikačních utkání o MS 2021 zasáhne také další náše hráčka, a to Annamaria Patrnčiaková, která je součástí reprezentačního celku žen Slovenska. Ty čeká jim dobře známý tým Srbska. Článek s komentářem najdete na webu SZH. I Anněmarii držíme palce a těšíme se na její postřehy.