AKTUALIZOVÁNO POZVÁNKA: Kynžvartský pohár 2015

22.05.2015 12:56
Letošní jubilejní ročník tradičního domácího dívčího turnaje je za dveřmi!!! Naše město bude rázem o několik stovek osazenstva větší. Týden po velkolepém dětském dnu, a to v pátek 5.6.15 vypuknou oslavy našeho sportu prvními zápasy, které bude možné sledovat nepřetržitě až do nedělního odpoledne. Věříme, že si všichni najdete cestu na jedno z našich hřišť, přijdete společně s námi oslavit krásné XL. výročí této akce a také podpořit nejen domácí házenkářky v jejich snažení. Přihlášeno je 29 týmu z celé České republiky, a to ve třech kategoriích. Účast přislíbilo několik házenkářských osobností v čele s prezidentem Českého svazu házené Alešem Pospíšilem!!! Bohaté občerstvení zajištěno:-)
Organizátoři připravili letos mimo jiné spoustu novinek: turnaj bude poprvé hrán jako Memoriál Milana Prokeše a rovnou také s novým logem, které se objeví i na zbrusu nových turnajových tričkách. Program celé akce je více než bohatý a jeho součástí je také jedinečná výstava "Století házené" Vladimíra Salčáka, která bude zdarma přístupná po celou dobu v sále hotelu Hubertus. Páteční i sobotní večer bude vyplněn živou hudbou několika kapel s vyvrcholení v sobotu ve 23:00 v podobě ohňostroje. Celý turnaj bude zakončen v neděli v 15:30 závěrečným ceremoniálem.
Házenkářský svět je již od začátku roku pravidelně informován o tom, co se chystá a co nás letos čeká. Veškeré publikované články naleznete zde:
 
Rozlosování turnaje naleznete zde.
Sledujte další nové informace na www.hazena-kynzvart.cz/kynzvartsky-pohar/xxxx-rocnik-2015/ a www.facebook.com/kynzvartskypohar.
 
Těšíme se na Vás!!!!!