INFO: KYP 2015 - PODĚKOVÁNÍ

08.06.2015 16:41

KYP 2015 je minulostí.... Únava dopadla snad na každého z nás, ale jsem si jistá, že převládá radost a pocit štěstí z dobře odvedené práce právě pro vás všechny! Děkujeme, že jste byli s námi, byli jste absolutně skvělí a úžasní, at na hřišti tak mimo něj!!!! A příští rok na viděnou:-)

A pro ty co se o vás starali patří následující řádky:

Jeden obrovský velký dík patří všem, kteří se na organizaci turnaje nezištně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu podíleli. 
Hlavní "mozky turnaje" všichni známe - Vlada a Petra Konigovi, Dáda Radová, Jarda Prokeš a Martin Schneider!

O bohaté vzpomínky v podobě krásných fotek se vám postarali Honza Placek, Pepa Prášek a Zdeněk Matuška spolu s Vladimírem Konigem st., který pro nás vytváří jedinečné Fotozpravodaje!

Mravenčí práci u stolku zapisovatelů, které si obzvlášt vážíme, zabezpečovali současné i bývalé házenkářky LK a Loko Cheb v čele s Adélou Pilmajerovou a Stánou Matuškovou, Irčou Vepřekovou a Zbyňkem Hellmichem. Omlouvám se, že tu všechny nevyjmenuji, na konec byste nedočetli:-) Jedno jméno ale zaznít ještě musí - Kateřina Pokorná alias Poky, která z turnaje neměla téměř nic, protože ho trpělivě celý proseděla u počítače, snášela mojí občasnou nervozitu a vydržela celý ten nápor.... Moc díky, POky!

Zdárně jim sekundovali všechny zdravotnice at už naše domácí nebo ty, které dělali doprovod rozhodčím. I vy jste byly skvělé!
Nesmíme zapomenout na pány a dámy v "černém", kteří rádi oblékají i jiné barvy a s píštalkou v puse dohlíželi na to, aby každý zápas dopadl podle pravidel. I pro ně to byla pořádná porce práce.

Speciální dík letí k Věrce Macharáčkové a Milošovi Průchovi, kteří se postarali, aby se vám na výstavě "Století házené" líbilo a i odsud jste si odnesli krásné vzpomínky.

Turnaj by neproběhl, kdybychom neměli naše báječné sponzory a partnery v čele s Městem Lázně Kynžvart, který, patří jedno velké DĚKUJEME!

A na závěr - kdo se perfektne postaral o naše žaludky a chladil naši žízen??? Opět neskutečně milé a skvělé osazenstvo všech stánku s občerstvením v čele s rantou Štruncem, ale také osazenstvo v kuchyni, které se překonávalo nad své možnosti!Turnaj by neproběhl, kdybychom neměli naše báječné sponzory a partnery v čele s Městem Lázně Kynžvart, který, patří jedno velké DĚKUJEME!

Málem bych zapomněla na obrovskou pomoc Hanky Kaczkowské z HNB, která by určitě neměla být až na posledním místě! Její mediální podpory před turnajem a přítomnosti po celé tři dny si velice vážíme!!!! Děkujeme!!!

!!!TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU VŠEM DÍKY MOC!!!!!