POZVÁNKA: Dorostenky a ženy čeká domácí derby

18.10.2018 14:25

Máme před sebou další ligový víkend tentokrát v podání dvou regionálních ligových derby prot týmům FK Hvězda Cheb.

Dorostenky, aktuálně se pohybující na 4. příčce tabulky 2. ligy mladších dorotenek západ, zahajují své utkání v sobotu 20.10.18 ve 14:00 ve sportovní hale ZŠ Františkovy Lázně. Neváhejte a přijďte naše děvčata podpořit, aby navázaly na vítězství z minulého kola v Bělé p.Bezdězem. Nás soupeř zaujímá se čtyřmi body sedmou pozici dlouhodobé tabulky. Přesto jsou síly vyrovnané a věříme, že si cestu do Františkových Lázní najde maximum našich příznivců! Díky Vám!

 

Ženy  mají na svém kontě po čtyřech odehraných kolech dva body a momentálně jim patří 9. místo v tabulce 2. ligy žen západ. Náš nedaleký soupeř sladkou chuť vítězství v této sezoně zatím nepoznal, proto dlouhodobou tabulku soutěže zatím uzavírá. Neváhejte a taktéž v sobotu od 16:00 bude každý Váš hlas potřeba a my věříme, že se stanete naším sedmým hráčem v poli! Jsme jeden tým a společně směle kráčíme za svým snem! Buďte s námi i tentokrát!

 

Celý víkend 20. - 21.10.18 stráví na hřišti naše minižákyně, které se představí na tradičním turnaji Tachovský dortík 2018. Držíme palce a těšíme se na Vaše skvělé házenkářské momenty. Užijte si to společně jako jeden tým a nezapomínejte se u toho usmívat:-)

Rozpis sobotních utkání ke stažení zde.

Rozpis nedělních zápasů je stažená zde.

Házenkářský víkend uzavře nejmladší kategorie přípravka, která se v neděli 21.10.18 vydává na svůj druhý letošní soutěžní turnaj, tentokrát pořádaný týmem Talent Plzeň. Opět vyrážíme se dvěma družstvy a těšíme se na další pokroky našich miniházenkářek:-)

Rozpis utkání ke stažení zde.