POZVÁNKA: Házená kam se podíváš! Přijď mezi nás!

15.03.2019 14:54

Prodloužený házenkářský víkend 15.3. - 17.3.2019 má v plánu tým minižákyň účast na tradičním turnaji MINI Cup v Praze na Hájích. Účastníci turnaje jsou: domácí HC Háje Praha, DHC Slavia Praha, DHC Plzeň, DHK Slavoj Žirovnice, TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart, Handball club Milevsko, FK Hvězda Cheb, TJ Sokol Písek, HC Junior Zlín, TJ Astra Praha. Turnaj bude odehrán ve sportovní hale TJ Jižní Město Chodov Mírového hnutí 2137/7 149 00 - Praha 4.

Informace k turnaji najdete na facebookové události zde.

Rozpis zápasů ke stažení zde.

V sobotu 16.3.2019 se v domácí sportovní hale Milana Prokeše představí naše dorostenky i ženy. Od 14:00 hodin nastoupí v rámci 15. kola 2. ligy mladších dorestenek naše děvčata proti týmu TJ Sokol Bělá, který se dlouhodobě nachází na posledním místě tabulky. Střetnutí ze 4. podzimního kola skončilo vysokým rozdílem skore v náš prospěch 30:13. Naše družstvo má na svém kontě 9 vyhraných zápasů a čtyři prohry a momentálně se nacházíme na 3. místě tabulky.

V sobotu 16.3.2019 od 16:00 hodin se k dalšímu zápasu postaví také náš tým žen, který na svou první jarní výhru zatím čeká. Nelehkým soupeřem nám v 14. kole 2. ligy žen bude Astra Praha, tým z 5. příčky tabulky, který má však oproti naší šesté pozici náskok 9 bodů. Podzimní střetnutí nevyznělo v náš prospěch a z Prahy jsme odjížděly s porážkou 26:32. Přijďte našim děvčatům pomoct a podpořit je svým bouřlivým fanděním. Buben je na místě a čeká na  svého bubeníka:-)

Neváhejte do naší haly vyrazit i v neděli 17.3.2019, kdy se staneme poprvé v historii pořadatelem regionálního kola házenkářského desetiboje. Jde o celorepublikovou soutěž určenou kategoriím mladších žákyň, kde se testují všemožné sportovní dovednosti. Účastníky bude kromě našeho týmu družstvo ze Strakonic a Tachova. Soutěž začíná v 9:30 hodin a předpokládaný konec je v 16:00 hodin. Těšíme se na Vás!

V sobotu 16.3.2019 se vydají na další soutěžní turnaj PKSH naše starší žákyně, které čeká výjezd do chebské sportovní haly.

Rozpis zápasů k nahlédnutí zde.

V neděli 17.3.2019 se na to samé místo vydají dva týmy přípravky. 

Rozpis zápasů ke stažení zde.

HC Háje Praha
DHC Slavia Praha
DHC Plzeň
DHK Slavoj Žirovnice
TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart
Handball club Milevsko
FK Hvězda Cheb
TJ Sokol Písek
HC Junior Zlín
TJ Astra Praha