POZVÁNKA: Házenkářská neděle od rána do večera ve Františkových Lázních!

02.11.2018 14:18

Čeká nás házenou nabitý víkend a všechno máme na dosah ruky! 

Od pátku do neděle 2.11. - 4.11.18 odehrají naše mladší žákyně tradiční turnaj Tachovský dortík, kde na ně čeká 11 soupeřů. Trenérské duo Petr Sobotík a Honza Placek tak budou mít dostatečné množství herního času pro využití celého svého širokého kádru. Kompletní výsledky je možné průběžně sledovat na webu pořadatele.

Rozpis zápasů ke stažení zde.

 

V neděli 4.11.2018 patří naposledy františkolázeňská hala našim domácím zápasům. V dopolední části se představí hned dva týmy našich minižákyň v rámci soutěžního turnaje 6+1 PKSH. Svou šanci ve velké házenou dostanou poprvé některé děvčata z přípravky. Bude veselo, tak neváhejte a přijďte už ráno mezi nás!:-)

Rozpis zápasů:

 

 

Následně v neděli 4.11.18 ve 14:00 hod vypukne 7. kolo mladší dorostenecké ligy, kdy čeká naše děvčata soupeř z Mělníka, tým aktuálně na 3. místě dlouhodobé tabulky. Našim dorostenkám patří 4. příčka, kdy při rovnosti  bodů rozhoduje o konečném pořadí pouze skore. Proto neváhejte a přijďte naše děvčata podpořit, duel bezesporu slibuje zajímavou podívanou. 

 

Od 16:00 hod následuje vrchol nedělního házenkářského dění utkáním 2. ligy žen, kdy se proti našemu týmu postaví záloha z pražských Kobylis. I v tomto utkání se střetnou dva celky bezprostředně sousedící v tabulce, proto bude podpora diváků určitě důležitá! Tým žen vedený dvojicí Vladimír König a Václav Rampa se těší na Vaši návštěvu:-)