POZVÁNKA: Kam o víkendu na házenou?

18.10.2017 13:06

Pro tým minižákyň pod vedením Irči Soukupové, Aleny Svátové, Elišky Rothové a Petra Salajky a mladší žákyně s trenérskou trojicí Anička Schneiderová, Lenka Vohanková a Petr Sobotík bude nadcházející víkend 21. - 22.10.2017 ve znamení tradičního turnaje Tachovský dortík. Velmi početné družstvo minižákyň by si rádo z turnaje odvezlo další důležité zkušenosti velké házené a mladší žákyně ve skyrtu duše věří v zajímavé umístění. Do Tachova to není daleko, proto věříme, že si většina našich fanoušků najde chvíli a přijede naše děvčata podpořit!!!  Rozpis zápasů ke stažení zde.

Mladší dorostenky hájící barvy HC Plzeň čeká nedělní plzeňské derby proti týmu Slavie VŠ Plzeň. Oba týmy spolu sousedí v tabulce 2. mladší dorostenecké ligy, proto pevně věříme, že děvčata navážou na vítězný výkon z uplynulého víkendu a připíšou si další dva body!

Starší dorostenky DHK Baník Most s Bárou Tesařovou odjíždění také v neděli 22.10.17 na soutěžní utkání do Žirovnice, které by mělo znamenat povinnou výhru.

Seniorský tým DHK Baník Most s Veronikou Dvořákovou se o víkendu chystá na pohárovou odvetu a svůj mistovský zápas aktuálního kola proti Trenčínu odehraje ve středu 25.10.17.

Všem držíme palce!!!