POZVÁNKA: Když házená hraje prim!

10.10.2018 13:26

V sobotu 13.10.2018 v rámci 4. kola 2. ligy žen skupina západ odehraje náš tým žen své další utkání na půdě soupeře Astra Praha, která se aktuálně se 4 body pohybuje na průběžném 4. místě tabulky po výhrách nad pražskými Kobylisami, Chebem a jedné prohře s týmem Pardubic. Naše děvčata mají za sebou dvě prohry s pražskými Vršovicemi a Pískem a vítězné venkovní utkání s týmem Ústí nad Labem. Za zmínku stojí, že v první desítce tabulky střelkyň se drží naše Adéla Pilmajerová! 

 

Rovněž v sobotu 13.10.2018 ale v odpoledních hodinách odehraje v rámci 2. ligy mladších dorostenek západ své čtvrté utkání náš tým mladších dorostenek, který se tentokrát vydá do Bělé pod Bezdězem. Náš soupeř v letošním ročníku ještě nezakusil sladký pocit výhry, proto se aktuálně s nulovým bodovým ziskem pohybuje na předposledním místě průběžné tabulky. Nad jeho síly byly zatím týmy z Pardubic, Mělníka a Chebu. Oproti tomu naše dorostenecké družstvo již zvítězilo dvakrát, na pražských Hájích a proti týmu Slavie VŠ Plzeň. I v dorostenecké kategorii figuruje naše jméno v první desítce střelkyň, kde objevuje Kristýna Königová!

V neděli 13.10.2018 se do dalších bojů pustí také starší žákyně, které čeká 2.kolo regionálního kvalifikačního turnaje o postup do celorepublikové soutěže Žákovská liga. Jedinými soupeři jsou nám v tuto chvíli dva týmy z Chebu, který turnaj zároveň pořádá.

 

Rozpis zápasů:

 

8:30

Hvězda Cheb A

Hvězda Cheb B

9:15

Lázně Kynžvart

Slavoj Tachov

10:00

   

10:45

Hvězda Cheb B

Lázně Kynžvart

11:30

Slavoj Tachov

Hvězda Cheb A

12:15

   

13:00

Slavoj Tachov

Hvězda Cheb B

13:45

Lázně Kynžvart

Hvězda Cheb A

 

Všem držíme palce! Užiute si chvíle strávené společně na hřišti a buďte dál pro naši mládež velkým vzorem! Jsme s Vámi:-)