POZVÁNKA: Lázeňská školní liga miniházené pokračuje

06.04.2017 21:12

Ve středu 12.4.17 nás čeká další turnaj Lázeňská školní ligy miniházené. Turnaj se tentokrát odehraje na ZŠ Úšovice Mariánské Lázně. V případě příznivého počasí se tak vrátí házená na venkovní hřiště, které pamatuje ještě místní dorosteneckou ligu, pokud nás apríl "vypeče" přesuneme zápasy do školní tělocvičny, kam je nutno v jednu chvíli dostat 108 přihlášených dětí!!!

Turnaje se účastní všech 6 přihlášených základních škol vždy se dvěmi družstvy - první je tvořené žáky 2. a 3. třídy a druhé žáky 4. a 5. třídy. Na hřišti nejde o vítezství, ale o nové zážitky, radost ze hry ať už těch sportovně nadaných nebo fyzicky méně zdatných. Každý tady má své místo a každý bude po zásluze odměněn. Diplomy jsou ve výrobě, medaile už čekají na své nové majitele. Realizační tým organizátora TJ Sokol Lázně Kynžvart v základním složení: Daniela Radová, Anna Schneiderová a Irena Soukupová je připraven a těší se na další dopoledne plné házené! Pro tentokrát se pokusíme turnaj obzvláštnit bojovým týmovým zbarvením hráčů, které dozajista vynikne na závěrečné společné fotce.

Lázeňská školní liga nemá za sebou ještě ani svůj první odehraný ročník a už se ji zúčastnilo víc jak 200 dětí!!! Svůj turnaj odehráli také prvňáčci, kteří všechny zúčastněné překvapili svou houževnatostí a lehkostí s jakou nový sport vstřebali a přijmuli za svůj!

Turnaj budou jako vždy řídit rozhodčí z řad zkušených házenkářek odíílu TJ Sokol Lázně Kynžvart, pro které jsou to nové zkušenosti.

Rozpis zápasů je ke stažení zde.