POZVÁNKA: Mezinárodní turnaj O štít města Chebu také ve sportovní hale Milana Prokeše

15.11.2019 09:06

Blíží se již šestačtyřicátý ročník mezinárodního turnaje v házené žen a tentokrát i juniorek O ŠTÍT MĚSTA CHEBU, který proběhne ve dnech 21.11. - 23.11.2019. Letošní turnaj bude hostit 7 týmů! Herní systém se letos rozšíří o 3 zápasy juniorských týmů, resp. Česka, Srbska a Rakouska. Podaří se českému ženskému týmu obhájit loňské prvenství? On-line předprodej vstupenek najdete na www.kcsvoboda.cz případně lze zakoupit na místě v den konání. Kompletní program turnaje je zveřejněn na přiloženém plakátu. Jak se na turnaj připravuje česká reprezentace stejně tak jaké hráčky našly nominaci ve svých schránkách si můžete přečíst v článku na svazových stránkách.

 

Dějištěm turnaje je tradičně městská sportovní hala Hvězda Cheb, ale také sportovní hala Milana Prokeše v Lázních Kynžvart. Ta bude hostit v sobotu 23.11.2019 od 10:00 hodin reprezentační utkání juniorek ČR - Srbsko. Bezprostředně po utkání dojde k dekorování a předání turnajových cen. Proběhne také společné fotografování a autogramiáda hráček. Vstupenky lze zakoupit na místě, děti mají vstup zdarma. Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít a přijďte fandit reprezentačnímu týmu, který je veden trenérem Peterem Sabadkou, do jehož hráčského kádru patří Kristýna Königová, Nikol Švihnosová a Bára Tesařová!!!! Připravujeme pro Vás krátký rozhovor s trenérem týmu, kterého již všichni velmi dobře znáte z domácích utkání našich žen:-)

V rámci spolupráce s organizátory turnaje se v naší sportovní hale uskuteční také otevřené tréninky juniorských reprezentačních týmů. První proběhne v úterý 19.11.2019 od 10 do 12 hodin a je určený pro družstvo ČR, druhý blok se uskuteční ve středu od 16:30 do 19:30 hodin zaúčasti týmů Srbska a Rakouska. 

Velké poděkování patří Městu Lázně Kynžvart, za jehož podpory akce proběhne.