POZVÁNKA: Mikulášský házenkářský víkend

07.12.2017 15:46

Mladší a starší žákyně čeká prodloužený víkend 8. - 10.12.17 na tradičním Mikulášském turnaji v Mostě. Velká výprava dnes vyráží společně do Mostu, aby si užila třídenní zápasový maraton. Mladší žákyně čekají soupeři ze Žirovnice, Kobylis, Stupavy, Tachova, Pardubic, Mostu 2x a Ústí nad Labem. Kategorie starších žákyň je naplněná přeci jen více netradičními soupeři a naše děvčata se tak na hřišti potkají s týmy Košic, Stupavy, Kobylis, Pardubic, Vršovic, Mělníku, Žirovnice, Tachova, Trenčínu, Ústí nad Labem, Plzně a Mostu. Držíme palce a užijte se tradičně skvělou atmosféru tohoto turnaje! Kdo by naše týmy rád podpořil na místě, neváhejte, a přijeďte za námi! Předvánoční atmosféra

Rozpis zápasů na pátek, kdy se hraje ve dvou halách - mostecké a ve Strupčičích, najdete zde pro mladší žákyně a starší žákyně. Sobotní a nedělní program bude přidán jakmile bude znám.

Minižákyně také neodpočívají, ale vydávají se v sobota 9.12.17 na svůj letošní poslední turnaj v malé házené 4+1 do Plzně.

Rozpis zápasů ke stažení zde.

Mladší dorostenky hájící barvy HC Plzně v rámci 2. ligy mladších dorostenek vyráží v neděli 10.12.17 na svůj letošní poslední ligový zápas na půdu Sokola Písek, týmu, který má momentálně o jeden bod navíc nad našim týmem a tedy obě družstva v tabulce bezprostředně sousedí. Utkání tak určí na jaké pozici dorostenky přezimují. Držíme palce! Užijte si to a nasajte další důležité zkušenosti!

Starší dorostenky DHK Baník Most se taktéž v neděli 10.12.17 vydávají do Havlíčkova Brodu, poslednímu týmu tabulky 1. starší dorostenecké ligy.