POZVÁNKA: OSLAVY SPORTU MĚSTA LÁZNĚ KYNŽVART DNE 5.4.2019

19.03.2019 09:24

Srdečně zveme širokou veřejnost na velkou sportovní událost, která proběhne v rámci Oslav dne sportu na okrese Cheb pořádanou Sportovní unií Chebska. Akce se uskuteční v nové otevřené sportovní hale Milana Prokeše v Lázních Kynžvart za osobní účasti významných osobností českého a slovenského sportu.

Celého odpoledního programu se zúčastní olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová, držitel zlaté olympijské medaile z roku 1980 a bronzové medaile z ME 1980 Ladislav Vízek, bývalý československý fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z Bělehradu 1976 Antonín Panenka a slovenský fotbalový obránce a později trenér, vítěz ME 1976 Karol Dobiáš.

V rámci programu se na úvod představí jednotlivé oddíly mládeže TJ Sokol Lázně Kynžvart, následně budou předána ocenění za celoživotní přínos pro kynžvartský sport, sportovní program vyvrcholí přátelským fotbalovým utkáním starých gard TJ Sokol L.Kynžvart a TJ Hrozňatov za aktivní účasti Antonína Panenky a Ladislava Vízka. Před večerní zábavou s živou hudbou a grilováním selete proběhne beseda a autogramiáda se všemi přítomnými sportovními osobnostmi.

Přijďte si s námi užít skvělé odpoledne a večer, kdy budete mít jedinečnou příležitost potkat a popovídat si nejen s olympijskými vítězi! Pro Vaše děti to může být skvělá motivace do budoucna! Sport je dřina, ale krásná, a tito lidé nás o tom bezesporu přesvědčí.

Program moderuje místopředseda Českého atletického svazu Jaroslav Přibáň.

Pořadatelem akce je TJ Sokol Lázně Kynžvart ve spolupráci se Sportovní unií Chebska.

Po celou dobu je zajištěno občerstvení.

Vstupné dobrovolné.

Partnery akce je Město Lázně Kynžvart, Golf Club Lázně Kynžvart, EUTIT s.r.o., D-PRODUKT, s.r.o., Ing. Petr Potůček, DOSTA s.r.o.

Kontakt pro další informace: Daniela Radová, 777102332, danus.radova@post.cz

 

PROGRAM:

 

16:00 až 17:15
Prezentace sportovních oddílů mládeže - kopaná, házená, badminton
 
 
17:20 až 17:30
Předání ocenění za celoživotní přínos pro TJ Sokol Lázně Kynžvart z rukou zástupce TJ Sokol L.Kynžvart, starosty města L.Kynžvart a přítomných sportovních osobností
 
 
17:30 až 18:30
Přátelské fotbalové utkání starých gard TJ Sokol L.Kynžvart - TJ Hrozňatov za účasti Antonína Panenky a Ladislava Vízka
 
 
19:00 až 20:00
Beseda a autogramiáda osobností českého sportu - Kateřina Neumannová, Antonín Panenka, Ladislav Vízek, Karol Dobiáš
 
 
20:00 až 23:55
Zábava s živou hudbou, grilování selete