POZVÁNKA: Přípravný prodloužený víkend

05.09.2018 14:28

Následující prodloužený víkend 7. - 9.9.2018 bude patřit tradičnímu přípravnému mládežnickému turnaji Vršovice Handball Cup v Praze, kterého se účastní naše mladší a starší žákyně. 

Pro mladší žákyně jde o první sezonní kontakt se soupeři a na turnaji v Praze jich na ně čeká rovnou 15.  V základní skupině se utkají s týmu DHC Slavia Praha, TJ Sokol Praha, DHK Baník Most a TJ Sokol Velké Meziříčí.O dalších protivnících bude rozhodnuto po odehrání základní skupiny. Tým bude také poprvé veden mužskou trenérskou dvojicí Jan Placek a Petr Sobotík. 

Starší žákyně již mají svůj ostrý start do sezony 2018/2019 za sebou, protože se v minulém víkendu účastnily 1. kola Česko-saské ligy tentokrát odehrané v německém Meissenu. Bohatou fotogalerii z turnaje naleznete zde. Ve Vršovicích na ně pak pod taktovkou Aničky Schneiderové a Lenky a Pepy Vohankových čeká 28 atraktivních soupeřů. V základní skupině potkají týmy TJ Sokol Konylisy II, HK Slavia VŠ Plzeň, HBC Strakonice 1921, TJ Sokol Velké Meziříčí a DHK Baník Most. 

 

Podrobné informace k turnaji naleznete na jeho webových stránkách nebo facebookové profilu,  stejně tak jako průběžné výsledky.

Rozlosování zápasů je pak ke stažení zde.

Všem přejeme mnoho úspěchů, žádná zranění. Turnaj si užijte, všichni držíme palce!