POZVÁNKA: Prodloužený víkend na hřišti jen pro mini žákyně a dorostenky

15.11.2017 22:39

Minižákyně hned ve dvojím zastoupení čeká tradiční turnaj v Pardubicích - Pramínek cup 2017, který bude odehrán v pátek (svátek) 17.11.17 a sobotu 18.11.17. Kompletní trenérské osazenstvo v podání Irči, Alči, Elišky a Petra se vydá za dalším dobrodružstvím se svým početným týmem, který tentokrát rozdělí do dvou družstev, aby si každý užil na "place" dostatek času a přijel domů řádně unavený:-) Do Pardubic se tentokrát přihlásilo 12 týmů včetně nás a domácích, a tak se naskýtá ideální příležitost poměřit síly například s několika pražskými družstvy - Kobylisy, Slavie, Astra, Háje, ale dorazí také zástupci moravských celků - Poruba, Ivančice a další.

Rozpis zápasů ke stažení zde.

Držíme palce, užijte si to s úsměvem a odhodláním!

Nesmíma zapomenout na naše dorostenky, které se zatím dočasně přestěhovaly do okolních klubů. Ty mladší čeká s týmem HC Plzeň nedělní výjezd na palubovku DHK Pardubice, třetí tým tabulky 2. mladší dorostenecké ligy. Zatímco plzeňská děvčata se po třech dosavadních výhrách vyšplhala na 7. místo.

Starší dorostenky spolu s DHK Baník Most se naopak v neděli vydají do Plzně k přímému souboji o první místo 1. starší dorostenecké ligy s DHC Plzeň. Pro úplnost tabulky mosteckým házenkářkám chybí dohrát další dva zápasy, které v tuto chvíli představují potencionální bodovou ztrátu na aktuálního soupeře.

Veroniku Dvořákovou čeká vrchol sezony a možná i její dosavadní házenkářské kariéry také tuto neděli, kdy nastoupí se seniorkým týmem DHK Baník Most k odvetnému utkání poháru EHF proti ruskému týmu Zvezdy Zvenigorod. Ze zápasu na půdě soupeře, kde se Verče podařilo jednou skórovat, si Černí andělé přivezli tříbodové manko, které je pro ně přijatelným před domácí odvetou.