POZVÁNKA: První domácí jarní zápasy odvetné části ligových soutěží již tuto sobotu!

27.02.2019 20:54

Sobotní odpoledne 2.3.2019 bude sportovní hala Milana Prokeše patřit ligové házené. Soutěže se překlopily do své odvetné poloviny, soupeři se již dobře znají a propostupové pozice bude každý bod důležitý!

Mladší dorostenky mají za sebou z minulého víkendu vysokou výhru nad VŠ Plzeň (9. místo) 27:13, kdy naší nejlepší střelkyní byla Kristýna Königová, který se trefila hned šestkrát! Náš tým se s 16 získanými body usídlil na třetí příčce tabulky. Před námi jsou tradiční házenkářská jména jako Sokol Písek (ztráta 4 bodů) a Jiskra Havlíčkův Brod (ztráta 3 bodů). Sobotním soupeřem nám pak bude dalších z tradičních házenkářských bašt, záloha pražského týmu Háje B, který momentálně zaujímá šestou příčku dlouhodobé tabulky 2. ligy mladších dorostenek. Ve druhém kole soutěžního ročníku 2018/2019 jsme našeho soupeře na jeho půdě porazily 23:19. V tomto zápase byla naší nejlepší střelkyní Tereza Michalcová, která zatížila golový účet našeho soupeře hned pětkrát! Náš soupeř v minulém kole na domácí půdě pokořil čtvrtý tým tabulky DHK Pardubice konečným skore 29:25. Čeká nás jistě zajímavá bitva.

Ženy minulou neděli po nerozhodném poločase nakonec deklasovaly svého soupeře z pražských Vršovic (9. místo) konečným  skorem 26:20. Úžasných deset golů dala sama Adéla Pilamjerová. Po 11 kolech má náš tým 9 bodů a zaujímá průběžné 6. místo tabulky 2. ligy žen. V sobotu nás čeká severočeský soupeř HK Spartak Ústí nad Labem, kterému patří se 6 body osmá příčka. Na podzim jsme v Ústí nad Labem dokázaly otočit nepříznivý poločasový stav utkání a 2 body jsme si po konečné výhře 35:31 odvezly domů! Top střelkyní byla v tomto utkání Bára Tesařová (14 golů) hrající již v seniorském týmu mosteckých Černých Andělů, který ma za sebou šňůru 15 vítězných utkání v řadě! Ústí nad Labem v minulém kole vysoce podlehlo pardubickému soupeři (3. místo) 22:33. I v tomto utkání hraném od 16:00 bude bezesporu o co hrát a podpora diváků v domácím prostředí bude potřeba! Přijďte mezi nás!