POZVÁNKA: Sezona 2017/2018 vrcholí, přijďte nás podpořit i na domácí hřiště!

08.05.2018 16:01

O tomto víkendu 12. - 13.5.2018 se oderají závěrečné turnaje celostátní soutěže Žákovské ligy - dívek. Turnaje budou pořádat družstva DHK Slavoj Žirovnice, HBC Strakonice (s naší účastí), TJ Jiskra Havlíčkův Brod, TJ Sokol Praha Vršovice, TJ Sokol Ostrava - Zábřeh. Po tomto kole budeme znát nejúspěšnější družstva letošního ročníku. Nejblíže k vrcholu mají zatím děvčata z DHC Plzeň, která se osamostatnila na čele průběžné tabulky, když v minulém kole dokázala porazit děvčata ze Zlína. Do karet jim hraje i fakt, že budou hrát v papírově lehčí skupině než jejich pronásledovatelky.  Zlín, Žirovnice, Bohunice, Slavie a Most svedou přímé souboje o další medaile v turnaji, který pořádá Žirovnice a budou čekat na případné zaváhání děvčat z Plzně. Náš tým starších žákyň se pohybuje v polovině soutěžní tabulky a bude tak bojovat o své letošní poslední body, které je případně posunou o pár příček výš. Kromě domácího družstva nás čekají týmy z Olomouce a pražských Kobylis, ale také dobře známé družstvo DHC Plzeň, které je zatím ve vedení.

Rozpis utkání:

Mladší žákyně čeká tuto sobotu 12.5.2018 poslední soutěžní turnaj PKSH v letošním soutěžním ročníku 2017/2018, který odehrají na domácím hřišti. Tento náš tým se prezentuje krásnou rychlou házenou, kde na strach není místo. Tým má duši a děvčata táhnou za jeden provaz. Přijďte je povzbudit v jejich tažení za svým snem!  Dosavadní výsledky, bohužel zatím ne zcela kompletní, jsou k vidění na webu PKSH - https://pksh.chf.cz/index.aspx?catid=1165&cmpid=1319&cmppartid=2931.

Rozpis zápasů:

9:00 DHC Plzeň A Hvězda Cheb 
9:45 DHC Plzeň B Slavoj Tachov 
10:30 Lázně Kynžvart DHC Plzeň A 
11:15 DHC Plzeň B Hvězda Cheb 
12:00 DHC Plzeň A Slavoj Tachov 
12:45 DHC Plzeň B Lázně Kynžvart 
13:30 Hvězda Cheb DHC Plzeň A 
14:15 Lázně Kynžvart Slavoj Tachov